سوالات متداول

نحوه ارسال چگونه است؟

کالای برق درخش میر محصولات خود را از سه انبار خود به سایر نقاط ارسال می کند. نوع محصول و میزان بار در انتخاب انبارهای ما تاثیر دارد. همچنین مکان ارسال سفارش که در تهران یا سایر نقاط کشور باشد عامل بعدی به حساب می آید. بهترین راه برای ارسال بار مشورت با همکاران ما نیز می باشد.

  • انبار شماره یک واقع در ابتدای خیابان فردوسی، بالا تر از میدان امام نبش پست گار منطقه نیز می باشد. این انبار به بارهای درون تهران و اطراف آن نیز اختصاص دارد.
  • انبار شماره دو در پاساژ ادیسون که جهت ارسال بار خورد برای موارد درون شهری نیز می باشد.
  • انبار شماره سه که در فیروز بهرام واقع شده جهت فروش انبوه و ارسال به باربری ها و استان نیز می باشد.

بارهای درون شهری توسط وانت بار و پیک انتقال می یابد. جهت ارسال به شهرستان ها از طریق وانت بار، باربری، پست، تیپاکس و … استفاده می نمائیم. که تمامی این موارد با هماهنگی مشتریان تنظیم می نمائیم.

پرداخت بار چگونه است؟​

طبق قوانین و موارد تنظیم شده بازار لاله زار؛ قبل از ارسال بار بایستی تسویه کامل صورت پذیرد. همچنین از موارد دیگر می توان وارد سایت فروشگاهی ما به نشانی iranedison.com شد. این سایت متعلق به کالای برق درخش میر نیز می باشد. که تحت عنوان سایت فروشگاهی ما استفاده می شود.

همچنین فروش روال لوله برق نسوز به همکار و پروژه ها طبق ضوابط کالای بر درخش میر و اتحادیه الکتریکی های تهران انجام می شود. این موضوع بایستی فی مابین خریدار و فروشنده صورت می پذیرد.

محل ارسال بار از کجا می باشد؟​

همانطور که پیشتر اعلام نمودیم، محل ارسال از سه انبار pipepvc برق درخش میر انجام می گیرد. که هرکدام بسته به میزان خرید و محل خریدار بستگی دارد.

شرایط پرداخت چکی همکاران؟​

همکاران گرامی جهت خرید بطور چکی و امانی در تمام نقاط ایران طبق ظوابط نیز عمل می کنند. همکاران لاله زار می بایست طبق ارجاع یک معرف معتبر خرید خود را انجام دهند. همچنین همکاران شهرستان و سایر نقاط تهران نیز با ارائه جواز کسب و تائیدیه اتحادیه محل می تواندد خرید خود را انجام دهند.

مدت زمان از لحظه خرید تا تحویل چقدر است؟​

چنانچه خرید تا ساعت 2 ظهر انجام گیرد بار تا پایان زمان کاری آن روز ارسال می گردد. در شهر تهران و اطراف نیز بار خریداری شده بلافاصله از انبار ارسال می گردد. این در صورتی بوده که بار ارسالی خارج ار نرم نباشد. بارهای ارسالی به شهرستان ها نیز در همان روز به باربری و یا پست ارسال می گردد.

ترولانس قیمت چگونه است؟​

در لوله های برق نسوز با توجه به تولیدات آن از مواد اولیه پی وی سی ، قیمت با توجه به فی بازار پی وی سی در بورس نیز می باشد. مواردی همچون تغییرات دلار و ارز نیز بسته به میزان تغییر قیمت را تعیین می کند. در کالای های جانبی و اتصالات نیز این موارد صدق می کند.

لذا جهت خرید بار از خریداران گرامه خواهشمندیم بطور روزانه استعلام بگیرند.

ضمانت در تحویل بار چگونه است؟​

تمامی بارهای ارسالی به تهران و اطراف آن با ضمانت سلامت کالا ارسال می گردد. و هرگونه آفتاب خوردگی و شکستگی در لوله شامل این موضوع نیز می باشد. همچنین برای بارهای ارسالی به سایر شهرستان ها ضمانت سلامت بار در بحث شکستگی تا باربری و پست ا ما می باشد. و تنها آفتاب خوردگی را ما برعهده می گیریم.