لیست قیمت لوله خرطومی برق ساختمان از سایز 16 ، 13 و 21 مشخص می گردد. جهت کسب اطلاع از خرید لوله خرطومی برق بصورت دست اول، درب کارخانه تماس با ما حاصل فرمائید. کالای برق درخش میر تولید و توزیع کننده این محصولات در تعداد انبوه نیز می باشند. این محصول جهت حفاظت از سیم و کابل ساخته شده.

انواع لوله خرطومی برق ساختمان در زیر شاخه ای از لوله برق pvc ، پلاستیکی و فلزی نیز به حساب می آیند. این محصولات دارای مدلهای مختلفی بوده که قیمت آن با توجه به کاربردش متفاوت است. و با توجه به نوع سازه از جنسها مختلف استفاده می نمائیم. ویژگی اصلی این نوع لوله انعطاف بالا می باشد.

انواع لوله خرطومی برق

انواع لوله خرطومی برق

انواع لیست لوله خرطومی برق ساختمان شامل مواردی چون لوله برق پی وی سی pvc، طرح نسوز، فلکسی (فلکسیبل) و تابلویی نیز می باشد. بسته بندی و کاربرد این نمونه ها در برخی موارد یکسان بوده و در موارد دیگر متفاوت می باشد. تفاوت مدل نسوز و طرح تنها در ماده اولیه آنها می باشد.

بهترین لیست قیمت لوله خرطومی ساختمان جنس نسوز از مواد پی وی سی pvc ساخته شده که در برابر آتش مقاوم است. و به گسترش آتش جلوگیری می نماید. درحالیکه نمونه طرح نسوز از مواد پلاستیکی تولید شده که در برابر آتش هیچگونه مقاومتی ندارد

لیست قیمت لوله خرطومی برق

در نگاه کلی و جهانی لیست قیمت لوله خرطومی برق را در انگلیسی تحت عنوان فلکسیبل flexible یاد می کنند. این بدان معنا بوده که این نوع لوله دارای انعطافپذیری بالایی می باشد. همچنین کاربرد اصلی آن عایق بندی و حفظ آسیب به سیم و کابل نیز می باشد. به همین دلیل در انخاب آن می بایست دقت زیادی کرد.

بطور معمول لوله خرطومی نسوز پی وی سی pvc و طرح نسوز را در دیوارها، سقف و کناف استفاده می کنند. نصب این نوع کالا در کف واحدها و میان طبقات ساختمان ممنوع می باشد. در حالیکه نمونه فلکسی (فلکسیبل) هم بصورت روکار هم توکار مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت لوله خرطومی برق

قیمت لوله خرطومی برق

لیست قیمت لوله خرطومی برق

لیست قیمت لوله خرطومی برق ساختمان بسته به انواع مختلف آن متغییر می باشد. همچنین با در نظر گرفتن مدل سایز آن عامل دیگر در تعیین قیمت است. این محصول از سایز 13 16 برقی تولید شده و با بالا رفتن سایز شاهد افزایش قیمت آن هستیم. برند تولیدی و تیراژ خرید خود در فی این نوع از محصولات تاثیر دارد.

لوله خرطومی برق ساختمان
همانطور که در بالا اشاره نمودیم اصلی ترین عامل در تعیین لیست قیمت جنس آن است. خرطومی برق در انواع مختلف نسوز، طرح نسوز، فلکسی یا قلزی و تابلویی متفاوت می باشد. بهترین لیست قیمت در نوع فلکسی فلزی در مقایسه با سایر نمونه ها بیشتر است. همچنین این اقزایش در نوع نسوز و طرح نسوز مشهود می باشد.

استاندارد و ویژگی ها

استاندارد و ویژگی ها

لازمه استفاده از متریال و تجهزیات در تاسیسات صنعت برق رعایت حفظ اصول ایمنی در خود نیز می باشد. بطور کل جنس، ابعاد، سایز و محل نصب محصول برای رعایت مباحث ایمنی امری مهم قلمداد می شود. بدین ترتیب جنس لوله خرطومی برق را باید به گونه ای در نظر بگیریم تا مقاومت لازم را در برا آسیب ها داشته باشد.

در مرجله اول باید در نظر بگیریم که با توجه به لیست قیمت لوله خرطومی برق ساختمان، چه نوع جنس و وزنی را خریداری می نمائیم. گاها قیمت پایین در خرید محصولات خود موضوعی شک برانگیز می باشد. در واقع مارا یاد جمله معروفی که هر ارزانی بی دلیل نیست می اندازد.

مورد بعدی استحکام لوله خرطومی در برابر ضربه های شدید و ساییدگی در برابر نور خورشید نیز می باشد. این مهم باید رعایت گردد تا در طی گذر زمان شاهد جوادث و اتفاقات ناگوار می باشیم و اصلی ترین مورد که رعایت آن الزامی و مهم بوده، نسوز و غیر قابل اشتعال بودن آن نیز می باشد.

لوله خرطومی نسوز به هنگام آتش سوزی موجب گسترش آتش نیز نمی گردد. و از سیمو کابل درونی خود در مقابل حرارت محافظت می کند. این نوع لوله خرطومی برق از مواد پی وی سی pvc تولید شده، که موجب ایجاد خواص نسوز در آن می گردد. وزن این نوع از محصولات برقی بطور استاندارد میان 300 تا 400 گرم است.

لوله خرطومی برق چند متر است

لوله خرطومی برق چند متر است