لوله برق پلی آمید سمنان از سایز 13 (20) در دسته لوله pvc برق زیر قیمت لاله زار نیز جای دارد. این محصول از مواد پلاستیکی و گرانول تولید می گردد. همچنین جهت عایق بندی سیم و کابل هایی که توکار از سازه رد شده استفاده می گردد. بسته به اندازه سیم و کابل از سایزهای مختلف با وزنهای مختلف نیز استفاده می شود.

لوله برق پلی آمید و پلی اتیلن ساختمان

طبق توصیه اداره استاندارد و ناظرین برق استفاده از اجناس و مصالح نسوز الزامی است. لذا لوله برق پلی آمید از سایز 13 (20) به دلیل استفاد از مواد پلاستیکی در آن از نظر استانداردی رد می گردد. و استفاده از این کالا ممنوع بوده زیرا پلاستیک درون آن قابل اشتعال است. و به گسترش آتش کمک می کند.

قیمت لوله و اتصالات برق در انواع لوله نسوز خم سرد، خم گرم، گالوانیزه (فلزی) و لوله پلی آمید برق متفاوت است. نوع مواد مورد استفاده در تولید آن و حجم تولید خود عامل دیگری برای مشخص کردن قیمت می باشد. از اینرو استعلام قیمت در این محصولات با توجه به نوع نیاز شما در ساختمان مشخص می گردد.

در این نمونه به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی آسیاب شده در آن، قیمت کمتری را نسبت به سایر لوله های دیگر شاهد هستیم. در واقع قیمت لوله برق پلی آمید در مقایسه با سایر نمونه ها از همه کمتر بوده و با توجه به سایز و وزن آن فی را در بازار تعیین می نمایند.

لوله برق پلی آمید

ویژگی لوله برق پلی آمید

صرفه اقتصادی در استفاده از این محصول برای سازندگان بسیار مناسب می باشد. در صورتی که در منطقه ساخت، ناظرین سخت گیریهای لازم را اعمال نکنند؛ می توان لوله پلی امید قیمت را خریداری کرد. با توجه به صرفه اقتصادی در این کالا پایپ پی وی سی pipepvc استفاده از آن را به دلیل عدم استاندارد توصیه نمی کند.

لـوله برق اسـتـانـدارد

قیمت لوله پلی آمید برق

قیمت لوله پلی امید سمنان از سایز 20 یا 13 در مقایسه با سایر نمونه های لوله پلیکا برقی اصلی ترین ویژگی آن بشمار می آید. همچنین این موضوع موجب کاهش هزینه ها در تاسیسات برقی ساختمان شده و صرفه اقتصادی بالایی دارد. پوشش تمامی سایزهای استاندارد برقی خود ویژگی دیگر بحساب می آید.

لوله پلی امید سمنان

اتصالات لوله برق پلی آمید

نشکن بودن و مقاومت در برابر فشار از دیگر ویژگی های این محصول لاله زار نیز می باشد. همچنین وجود اتصالات از جنس پلاستیک با کیفیت بالا و تولید تزریقی خود ویژگی مهمی می باشد. نصب این محصول درمقایسه با سایر نمونه ها آسان بوده و سرعت کار در ایجاد زیر ساخت تاسیسات برقی ساختمان را بالا می برد.

سلسله محصولاتی که بصورت جداگانه از لوله استاندارد خریداری شده؛ اتصالات لوله نیز نامیده می شود. این اتصالات جهت برقراری ارتباط لوله با قطعات دیگر نیز می باشد. استفاده از این نوع محصولات در سیستم تاسیسات برق ساختمان امری حائز اهمیت بوده، و موجب افزایش ایمین و نظم دهی به کار می شود.

بطور کلی اتصالات لوله پلی آمید برق به دو بخش تقسیم بندی می گردد. مورد اول اتصال میان دو لوله نیز بوده، که از تحت عنوان بوشن و زانویی یاد می نمایند. مورد دیگر که اصلی ترین بخش بوده شامل اتصال لوله به سایر قطعات است. این قطعات بخش نهایی خروجی سیم در سازه های ساختمانی و صنعتی می باشند.

در لوله برق پلی آمید قیمت اتصالات با توجه به جنس آن مشخص می شود. از آنجا که این نوع لوله از مواد پلاستیکی تولید شده، زانویی آن نیز از همان جنس پلاستیک تولید می گردد.

زانویی پلاستیکی برخلاف نمونه پی وی سی pvc بصورت تزریق قالبی تولید شده؛ همچنین قیمت آن در مقایسه با مدل پی وی سی pvc به مراتب کمتر است. بطور کلی این نوع اتصالات شامل:

بوشن لوله برق

جهت اتصال میان و لوله برق پلی آمید و پی وی سی pvc از قطعه ای بنام بوشن پلاستیکی استفاده می کنند. این محصول در سایزهای 13، 16، 21 نیز تولید شده که با توجه به سایز لوله انتخاب می گردد. سایز 13.5 و 16 (20 و 25) دارای دو نمونه کوتاه و بلند نیز می باشند.

بطور کلی در نصب و اجرای لوله پلی امید برق در تاسیسات برق ساختمانی و صنعتی از بوشن استفاده نمی شود. زیرا تمامی بوشن ها از مواد پی وی سی pvc تولید شده که با پلاستیک مغایرت دارند. لذا بهترین گزینه جهت اتصال زانویی نیز می باشد.

زانویی لوله برق

در نصب و اجرای توکار لوله پلی آمید برق در تاسیسات برقی ساختمانی و صنعتی از کالایی بنام زانویی لوله برق بسیار استفاده می شود. وظیفه اصلی زانویی تغییر مسیر و زاویه دارد نمودن در شبکه لوله کشی نیز می باشد. همچنین زانویی از دو جنس پی وی سی pvc و پلاستیکی تولید می گردد.

نمونه پلاستیکی گزینه ای برای اتصال به لوله برق پلی آمید نیز می باشد. زیرا جنس این نوع لوله از مواد پلاستیکی بوده و با آن همخوانی دارد. زانوهای پلاستیکی برخلاف نوع پی وی سی pvc به روش تزریق قالبی تولید شده؛ و در آن از مواد گرانول و بازیافت استفاده می شود.

زانویی لوله برق خو دارای انواع مختلفی بوه که بسته به نیاز و نظر برقکاران خریداری می گردد. این موارد شامل: زانویی عصایی، زانویی دوردار و زانو کوتاه نیز می باشد. این موارد در نمونه پلاستیکی تنها شامل: زانویی عصایی و کوتاه است.و زانویی دوردار یا دو سر بلند تنها در جنس پی وی سی نسوز تولید می گردد.

براس بوشن پلاستیکی

جعبه فیوز مینیاتوری

قوطی کلید و پریز

معایب و استاندارد

کالای خود را ثبت کنید

تا پیش فاکتور ارسال کنیم