قیمت لوله برق سازند پلیمر سمنان با نام تجاری کارخانه سپانو پلیمر سمنان در دو نوع خم سرد و خم گرم به مشتریان ارائه می گردد. این کارخانه فعالیت خود را در سال 1388 آغاز نموده و با چهار خط تولید مشغول بکار است. کیفیت محصولات این واحد به نسب قیمت خرید آن مناسب بوده و صرفه اقتصادی بالایی دارد.

لوله برق سازند پلیمر سمنان خم سرد و گرم

لوله برق سازند پلیمر سمنان

یکی از ویژگی های مهم گروه تولیدی سازند پلیمر سمنان با نشان تجاری سپانو S*P*S، ارائه دو مدل لوله خم سرد سازند و خم گرم برق می باشد. این کارخانه در شهر سمنان و شهرک صنعتی سمنان واقع شده است. یکی از اعتبارات این کارخانه حضور در قطب پی وی سی PVC ایران بوده و تجارب سایرین را بکار گرفته است.

سازند پلیمر سمنان

لوله برق پی وی سی UPVC محصولی برای ایجاد عایق و کانالبندی زیرساخت تاسیسات و عبور سیم و کابل می باشد. لذا استفاده از جنس و برند با کیفیت و ممتاز از اتفاقات ناگوار در زیر ساخت جلوگیری می کند. سازند پلیمر سمنان برند سپانو محصولات خود را متناسب با ایمنی جهانی رعایت کرده است.

سازند پلیمر سمنان و ویژگی ها

سازند پلیمر سمنان و ویژگی ها

ویژگی ها

ویژگی ها

کارخانه سازند پلیمر سمنان کلیه محصولات خود را چه در بخش فاضلابی و چه برقی طبق فرمولاسیون استاندارد بین المللی تولید می نماید. همچنین گستره تولیدات لوله و اتصالات در نوع خم سرد و خم گرم باز می باشد. محصولات این واحد تولیدی در دو رنگ سفید و آبی روشن ارائه می گردد.

اصلی ترین ویژگی محصولات شرکت لوله برق سازند سمنان قیمت مناسب در برابر کیفیت بالا می باشد. همچنین به دلیل استفاده از مواد پی وی سی PVC به عنوان ماده اولیه خصلت ضدحریق را دارا می باشد. همچنانکه مقاومت در برابر اسیدها و مواد شیمیایی مضر را در محصولات خود بدست می آورد.

مدول الاستیسیته و انعطاف پذیری بالا یکی دیگر از ویژگی های لوله برق خم سرد سپانو با نشان سپانو بحساب می آید. همچنین مقاوم در برابر حرارت و نور خورشید بوده و به راحتی تغییر حالت نمی دهد. سایر موارد دیگر مقاومت محیطی در برابر رطوبت، مقاوم در برابر خوردگی و فشار می باشد.