لوله برق سه ستاره سمنان (خم سرد)

 • لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 20
  لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 20 54400 ت

  قیمت لوله برق خم سرد پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان سایز 20 یا 13.5

 • لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 25
  لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 25 68000 ت

  قیمت لوله برق خم سرد پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان سایز 25 یا 16

 • لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 32
  لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 32 102000 ت

  قیمت لوله برق خم سرد پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان سایز 32 یا 21

 • لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 40
  لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 40 تماس

  قیمت لوله برق خم سرد پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان سایز 40 یا 29

لوله خم گم سه ستاره سمنان

 • لوله خم گرم ستاره نسوز سمنان
  لوله خم گرم ستاره نسوز سمنان 39500 ت

  سایز 20 (13)

 • لوله خم گرم ستاره نسوز سمنان
  لوله خم گرم ستاره نسوز سمنان 53300 ت

  سایز 25 (16)

 • لوله خم گرم ستاره نسوز سمنان
  لوله خم گرم ستاره نسوز سمنان 66500 ت

  سایز 32 (21)

 • لوله خم گرم ستاره نسوز سمنان
  لوله خم گرم ستاره نسوز سمنان 83600 ت

  سایز 40 (29)

لوله برق سه ستاره سمنان نامی آشنا در صنعت پلیمر و تولیدات لوله های برقی نیز می باشد. این محصولات تحت عنوان لوله برق پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان نیز شناخته می شود. لوله برق سه ستاره سمنان با سابقه دیرینه توانسته جایگاه خود را در میان رقبا و در میان سازندگان حفظ نماید.

لوله برق سه ستاره سمنان چیست؟

لوله برق سه ستاره سمنان برند تجاری پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان محصولی جهت مصلرف برقی نیز می باشد. این برند بهترین گزینه برای حفظ و نگهداری سیم و کابلهای در برابر فشار و هرگونه آسیب نیز می گردد. این محصول به رنگ مشکی تیره تولید شده؛ و بر روی آن هولوگرامی جهت اصالت کالا ثبت گردیده است.

قیمت لوله برق سه ستاره سمنان

لوله برق پلیمر سازان ستاره سمنان

قیمت لوله برق سه ستاره سمنان و پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان با توجه به کیفیت دارای قیمت مناسبی می باشد. کارخانه پلیمر سازان سه ستاره نسوز سمنان محصولات خود را با نام تجاری ویژن تولید می کند. این مجموعه تولید کننده لوله برق و اتصالات خم گرم نیز می باشد.

کاربرد اصلی لوله برق خم سرد سه ستاره سمنان و پلیمر سازان نسوز سمنان  آن در صنعت تاسیسات برق و ساختمان سازی می باشد. هر شاخه از این لوله دارای طول 6 متر بوده که در سایزهای مختلف تولید می گردد.

وظیفه اصلی لوله برق برند سه ستاره سمنان (ویژن)، عایقبندی برای حفاظت و عبور سیم و کابل می باشد. و به عنوان فراهم ساختن زیر ساخت تاسیسات برق مورد استفاده قرار می گیرد. سایز این کالا بسته به سایز و ابعاد سیم و کابل که باید عبور دهیم مشخص می گردد.

چرا لوله برق سه ستاره سمنان ؟

رعایت اصول کیفی جهت افزایش ایمنی و طول عمر سازه الزامیست. لذا برای تحقق بخشیدن به این اصول ایمنی استفاده از لوله برق پی وی سی pvc باید در دستور کار قرار گیرد. مواد اولیه پی وی سی pvc به همراه استابلایزر و سایر روان کننده ها خاصیت غیر قابل اشتعال را ایجاد می نماید.

مورد بعد صرفه اقتصادی در پروژه های بزرگ و انبوه سازان می باشد. قیمت لوله برق پلیمر سازان سه ستاره نسوز سمنان با در نظر گرفتن کیفیت بالا، گزینه مناسبی برای این امر می باشد. توان تولید این محصول با مشغول بودن چهار خط تولیدی فعال پیشتاز در تولید محصولات و ارسال به موقع است.

استاندارد سه ستاره سمنان

 

استفاده از محصولات با کیفیت که اصول ایمنی را در تمامی حوزه ها تاسیساتی ساختمانی و صنعتی رعایت کرده، امر حائز اهمیتی است. همچنین باید از محصولاتی استفاده کرد؛ که نسوز باشد و استقامت بالایی داشته باشد. همچنین مقاومت در برابر مرطوب بودن هوا در برابر اکسید شده خود عامل بعدی است.

 

لوله سازان سه ستاره نسوز سمنان با بکارگیری مواد پی وی سی pvc و سایر استابلایزرها مقاومت را بالا می برد. این مواد موجب گردیده تا خاصیت نسوز بودن در این کالا ایجاد شود؛ و در برابر حرارت ایستا باشد. عامل اصلی که استاندارد به این نوع از محصولات تعلق گرفت، همین موضوع است.

 

لوله سازان سه ستاره نسوز سمنان با بکارگیری فعالیتهای گسترده و رعایت اصول تولید موفق به اخذ گواهی ملی استاندارد ایران گردیده. برند ویژن نشان استاندارد ce اروپا و سایر گواهیهای ملی را دارا می باشد. کواهی رعایت حقوق مصرف کننده، گواهی واحد نمونه تولیدی از وزارت صنعت و معدن سایرین بحساب می آید.

ویژگی لوله نسوز سمنان

قیمت لوله سه ستاره سمنان

قیمت لوله برق سه ستاره سمنان و پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان خم گرم با نشان ویژن بسته به سایز و وزن آن متفاوت است. این برند با نام تجاری ویژن پلیمر به بازار عرصه می گردد. همچنین به عنوان برندی قدیمی و شناس از استان سمنان در صنعت ساختمان شناخته می شود. از نظر کیفیاین برند در رده ممتاز قرار دارد.

واحد فروش در لاله زار

02133930753

09121988217

تهران لاله زار جنوبی پاساژ ادیسون طبقه -1 پلاک 4 کالای برق درخش میر

کالای خود را ثبت کنید

تا پیش فاکتور ارسال کنیم