برند

سازند سمنان

ستاره نسوز سمنان

سایز 20 (13) 800گرم

29/900 تومان

سایز 20 (13) 900گرم

34/650 تومان

تماس

سایز 20 (13) 1000گرم

38/500 تومان

سایز 25 (16) 1000گرم

147/600 تومان

تماس

برند

سایز 20 (13) 800گرم

سایز 20 (13) 900گرم

سایز 20 (13) 1000گرم

سایز 25 (16) 1000گرم

سازند پلیمر سمنان

26/900 تومان

30/200 تومان

33/500 تومان

34/500 تومان

برند

سایز 20 (13) 800گرم

سایز 20 (13) 900گرم

سایز 20 (13) 1000گرم

سایز 25 (16) 1000گرم

پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان

تماس برای قیمت

تماس برای قیمت

لوله خم گرم برق سمنان از جنس پی وی سی pvc با قیمت مناسبتر در برابر نمونه لوله خم سرد خود نیز می باشد. این محصول در دو نوع مواد پی وی سی pvc نو و مواد گرانول (ضایعات) تولید می گردد. همچنین در نمونه های با کیفیت آن، نشان استاندارد ملی ایران تعلق می گیرد.

لوله خم گرم پی وی سی سمنان در دسته  لوله پلیکا برقی قرار دارد. اصلی ترین ویژگی آن نسوز و غیر قابل اشتعال بودن آن است. همچنین این محصول بر خلاف نمونه سرد نیاز به حرارت مستقیم جهت زاویه دار نمودن دارد. فنر وسیله ای برای زاویه دار نمودن این کالای برقی ساختمانی می باشد.

لوله خم گرم برق پی وی سی pvc

لوله خم گرم برق پی وی سی pvc

برای انتقال سیم و کابل در زیر ساخت ساختمان سازی نیاز به محصولی بوده تا از آن محافظت کنند. لوله خم گرم برق پی وی سی pvc یکی از این محصولات بوده که با ایجاد عایق بندی از سیم و کابل محافظت می کند. تا در برابر فشار مصالح و آسیبهای محیطی مسون بمانند.

لوله خم گرم برق پی وی سی pvc به عنوان اولین کالای برقی بوده که در تاسیسات برقی ساختمان سازی استفاده می شود. در واقع می توان از آن به عنوان بیس تاسیسات سازه نام برد. از این رو نیاز به جنس و کیفیت مطلوب در آن امری حائز اهمیت بحساب می آید. گام اول بر این مهم داشتن نشان استاندارد ملی می باشد.

لوله خم گرم برق

بطور معمول تولید لوله خم گرم در رنگهای طوسی، مشکی و آبی روشن می باشد. رنگ روشن باعث شده تا کیفیت این کالا بهتر مشخص شود. زیرا درصورت استفاده از مواد گرانول ضایعات دانه ها و حباب های سیاه در آن نمایان می شود. لذا توصیه شده تا از محصولات روشن همچون آبی و سفید استفاده شود.

ویژگی لوله خم گرم

ویژگی لوله خم گرم

ویژگی های لوله خم گرم برق

لوله خم گرم سمنان و سایر شهرها، تولید شده از مواد پی وی سی pvc بوده که از خصلت ضد حریق برخوردار است. و این امر اصلی ترین مبحث ایمنی در ساختمان سازی بشمار می آید. تمامی محصولاتی که به هنگام آتشسوزی از نشر آن جلوگیری می کنند؛ لازمه استاندارد سازه می باشند.

این خصلت را مواد پلیمری pvc پی وی سی به کالاهای استاندارد نیز می دهد. استفاده از متریالهای دیگر همچون کربن، دوده، رنگ و روان کننده های شیمایی در تولید این کالا دخیل می باشد. استفاده از درصد درست و رعایت میزان آن، کیفیت محصولات نهایی را مشخص می کند.

لوله پی وی سی خم گرم
انعطاف بالا و مقاومت در برابر رطوبت، خوردگی و حرارت از ویژگی های مهم لوله خم گرم برق پی وی سی pvc نیز می باشد. تنها مشکل این کالا این بوده که خشک هست و با ضربه شکسته می شود. در این صورت در محیط های کارگاهی و ساختمانی به هنگام ساخت باید احطیات بیشتری را به عمل بیاورند.

یکی دیگر از ویژگیهای مهم که صرفه اقتصادی را محقق کرده؛ آن بوده که این نوع محصول قیمت کمتری از نوع سرد دارد. اما به دلیل حرارت مورد به مورد سرعت کار را در برقکاری کاهش می دهد. که بسته به تصمیم کارفرما اهم و مهم آن مشخص می گردد.

قیمت لوله خم گرم

قیمت لوله خم گرم

قیمت لوله برف پی وی سی بسته به موارد مختلفی مشخص شده؛ ساختمان ساز باید با توجه به میزان مصرف، نظر برقکار و نوع سیستم برق خود تصمیم به انتخاب آن نماید. عامل اصلی در تعیین قیمت لوله برق pvc نوع خم سرد و یا خم گرم نیز می باشد. بطبع قیمت در نوع خم سرد به مراتب بالا بوده، و گاها توجیح اقتصادی ندارد.

موارد دیگر که در تعیین قیمت موثر بوده، وزن لوله پی وی سی pvc، کارخانه تولید کننده، سایز بندی، گواهی استاندارد و استفاده از موادنو یا گرانول در تولید آن می باشد.

مشتریان گرامی برای کسب اطلاع از بهترین قیمت لوله خم گرم پی وی سی pvc تماس با ما را برقرار فرمائید. کالای برق درخش میر (پایپ پی وی سی) واقع در لاله زار جنوبی، عهده دار فروش انواع لوله و اتصالات و کالای برقی ساختمانی و صنعتی با قیمت ارزان و دست اول نیز می باشد.

اتصالات لوله برق پی وی سی شامل:

اتصالات لوله برق پی وی سی شامل:

اتصالات

اتصالات

اتصالات لوله خم گرم پی وی سی خود اجزا جدایی برای جوری جنس و خرید نیز می باشند. اتصالات در دو نوع تقسیم بندی شده که شامل: اتصالات میان دو لوله و اتصالات میان لوله و قطعه ای دیگر نیز می باشد. نوع این اتصالات با توجه به جنس و سایز آنها متفاوت بوده که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

بوشن

بوشن

اتصالات میان دو لوله خم گرم برق توسط بوشن pvc صورت می گیرد. قیمت لوله خم گرم و بوشن آن به نسبت سایز آنها تعیین می گردد. همچنین بوشن pvc در سایزهای 13 (20) ، 16 (25) ، 21 (29) تولید می گردد. و در دو نوع کوتاه و بلند به مشتریان ارائه می گردد.

زانویی

زانویی

از دیگر این موارد که باعث اتصال میان دو لوله شده، زانویی لوله برق نیز می باشد. زانویی در سه نوع کوتاه، دوردار و عصایی تولید می گردد. سایز زانویی با توجه به سایز لوله انتخاب شده و که شامل: 20 (13) ، 25 (16) و 29 (21) نیز می باشد. جنس این محصول از مواد پی وی سی است.

قطعه هایی که لوله خم گرم پی وی سی به آنها متصل شده؛ خود بخش عمده ای از اتصالات به حساب می آید. این موارد شامل قوطی کلید و پریز، جعبه فیوز مینیاتوری ، براس بوشن ، جعبه تقسیم نیز می باشد.

قوطی کلید و پریز

قوطی کلید و پریز

قوطی برق نیز جهت محافظت از مکانیزم کلید و پریز مورد استفاده قرار می گیرد. اتصال میان این محصول و لوله خم گرم پی وی سی توسط براس بوشن صورت می پذیرد. قوطی برق در مدلهای مختلف به مشتریان ارائه شده، که شامل:

جعبه فیوز مینیاتوری

جعبه فیوز مینیاتوری

جعبه فیوز مینیاتوری نیز به عنوان نوعی اتصال به لوله خم گرم و سایر لوله های برقی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. جعبه فیوز مینیاتوری یا به عبارتی دیگر تابلو فیوز مینیاتوری، دارای دو نوع روکار و توکار نصب و اجرا می شود. همچنین نوع توکار تابلو فیوز بیشترین کاربرد را در ساختمان سازی داد.

 

این نوع از محصولات دارای سایزهای گسترده نیز بوده، که بسته به نیاز کارفرما و برقکار مورد استفاده قرار می گیرد. بطور معمول سایز جعبه فیوز مینیاتوری شامل 2، 4، 6، 8، 12، 16، 18، 24 و 36 فیوزه می باشد. بدیهی است که این سایزها در دو نوع روکار و توکار نیز ارائه می گردند.

 لازم به ذکر بوده تا بگوییم تمامی برندها تمامی این سایزها را پوشش نمی دهد.

 

براس بوشن

براس بوشن

جعبه تقسیم

جعبه تقسیم

تولید کنندگان

تولید کنندگان