• لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 20
  لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 20 58200 ت

  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاستیک سایز 20 یا 13.5

 • لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 25
  لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 25 74700 ت

  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاستیک سایز 25 یا 16

 • لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 32
  لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 32 131000 ت

  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاستیک سایز 32 یا 21

 • لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 40
  لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 40 164500 ت

  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاستیک سایز 40 یا 29

قیمت لوله خم سرد وینو پلاستیک با توجه به کیفیت و وزن آن به مراتب مناسب می باشد. pipepvc پیشتاز در فروش لوله خم سرد برق و فاضلابی است. کیفیت بالا و قیمت مناسب موجب فروش روز افزون محصولات این شرکت گردیده. همچنین با تاسیس بخش آزمایشگاهی موفق به کسب گواهی استاندارد گردیده.

لوله خم سرد وینو پلاستیک

امروزه استفاده از لوله خم سرد رنگی upvc در مقایسه با لوله برق خم گرم پی وی سی pvc افزایش چشمگیری داشته است. کارخانه وینو پلاستیک با بیش از 2 دهه فعالیت در حوزه پلیمری توانسته تولید این نوع محصول را با رده استانداردی بالا در بازار عرضه نماید. و بازار هدف خود را در داخل کشور و مناطق برون مرزی کسب کند.

وینو پلاستیک محصولات برقی خود را در دو نوع پلاس و اقتصادی در سایزهای 13 (20) و 16 (25) عرضه می کند. استفاده قیمت لوله خم سرد وینو برق در نوع اقتصادی مناسب برای پروژه ها و انبوه سازان می باشد. تفاوت این مدل ها در وزن و کیفیت بوده؛ و هر دو مدل آن دارای ریگ بندی است.

لوله و اتصالات وینو پلاستیک

کارخانه وینو پلاستیک در استان کرج واقع شده، و کلیه محصولات را به نقاط مختلف بصورت مستقیم ارسال می کند. این کارخانه علاوه بر ارائه قیمت لوله خم سرد وینو پلاستیک ، اتصالات (زانویی و بوشن) آن را هم به مشتریان ارائه می دهد. کیفیت این اتصالات از نظر دوام و بسته بندی از سایر نمونه ها متفاوت می باشد.

قیمت لوله خم سرد وینو

قیمت لوله خم سرد وینو پلاستیک با توجه به سایز، وزن و موارد دیگر متغیر است. سایزهای این محصول شامل 13 (20)، 16 (25)، 21 (32)، 29 (40)، 36 (50) و 63 نیز می باشد. با افزایش سایز قیمت هم به تناسب وزن بالا می رود. همچنین برای خرید باید هزینه حمل و نقل و فاصله مبدا و مقصد را محاسبه نمود.ص داده است.

همانطور که در بالا ذکر نمودیم؛ قیمت لوله خم سرد وینو پلاستیک در دو نوع پلاس و اقتصادی متفاوت می باشد. نمونه پلاس با استفاده از متریال بیشتر و وزن بالاتر قیمت بیشتری را به خود اختصاص داده است. بهترین قیمت این محصول را از سایت پایپ پی وی سی pipepvc استعلام بگیرید.

استاندارد لوله برق وینو پلاستیک

امروزه رعایت اصول استانداردی و ایمنی در تاسیسات برق امر حائز اهمیتی قلمداد می شود. لذا استفاده از محصولات با کیفیت و با دوام موجب تحقق بخشیدن بر این مهم می گردد. بهترین گزینه برای کالاهایی که در زیر ساخت تاسیسات برق بکار رفته، استفاده از تجهیزات نسوز و مقاوم می باشد.

لوله برق رنگی خم سرد برند وینو پلاستیک با استفاده از مواد پی وی سی pvc و سایر افزودنی ها همچون استابلایز و روان کننده ها خاصیت نسوز بودن را تثبیت می نماید. از اینرو این برند در دسته محصولات استقامتی قرار می گیرد. و باعث تحقق بخشیدن به اصول ایمنی در سازه می گردد.

لوله برق خم سرد وینو پلاستیک با تاسیس واحد نمونه آزمایشگاهی موفق به کسب گواهی استاندارد ملی ایران گردیده. همچنین سایر گواهی های بین الملی جهت صادرات این برند به کشورهای همسایه را دارا می باشد. این گواهی ها شامل:

 • گواهی استاندارد ملی ایران (جهت لوله های عایق برقی)؛
 • گواهی رعایت حقوق مصرف کننده؛
 • گواهی واح نمونه تولیدی استان کرج سال 1396؛
 • گواهی استاندارد اروپا CE؛
 • گواهی ایزو ISO9001 ISO2015؛
 • گواهی INS011215-21
 • گواهی IEC61386-21

شماره استاندارد و کد 10 رقمی وینو پلاستیک عبارت است از: 907745598

ویژگی کارخانه وینو پلاستیک

کارخانه وینو پلاستیک با استفاده از دانش روز و استفاده از فرمولاسیون استاندارد خود را از بسیاری از تولید کنندگان متمایز نموده است. این مجموعه تولیدی علاوه بر دانشی که در اختیار دارد، از بروز ترین تجهیزات تولیدی استاندارد استفاده می نماید.

تمامی مواردی که به آن اشاره نمودیم، به همراه استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندادر محصولات کارخانه وینو پلاستیک را درجه یک تولید و ارسال به پروژه می نماید. بسته بندی این کارخانه و بخش لوجستیگ آن نکته ای مهم به حساب می آید. این امر موجب ارسال سلامت کالا نیز می گردد.

محل قرار گیری

نیروی انسانی مجرب

واحدهای تحقیقاتی و آزمایشگاهی

ایجاد فضای کافی برای قرار گیری دستگاهها

نمایندگی لوله خم سرد وینو پلاستیک

نحوه ارسال

کالای خود را ثبت کنید

تا پیش فاکتور ارسال کنیم