قیمت قوطی برق کناف و قوطی کلید کنافی مخصوص نصب در دیوارهای کاذب بسته به برند تولید کننده آن متغیر می باشد. این نوع محصول در دسته اتصالات لوله پلیکا برقی برای فراهم ساختن زیر ساخت تاسیسات برق مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بطور قالبی تولید شده و دارای رنگ زرد، مشکی و قرمز می باشد.

قوطی برق کناف

محصولات و اتصالات برقی در سازه ها و دیوارهای کنافی از سایرین متفاوت می باشد. قوطی کلید درایوال از جمله این محصولات در شاخه تاسیسات برق به حساب می آید. به دلیل فضای خالی در دیوارهای کاذب باید از اتصالات پیچی از داخل استفاده نمود تا استحکام آن بالا رود.

قوطی برق کنافی در دو نوع معمولی و قوطی کلید نسوز کناف تولید می گردد. نوع معمولی و ساده آن از مواد پلاستیکی نو بصورت تزریق به قالب تولید می گردد. اما در نمونه نسوز از مواد پی وی سی pvc استفاده شده؛ و همانند نوع ساده قالبی تولید می شود. رنگ نمونه نسوز آن مشکی می باشد.

قیمت قوطی کلید و پریز کناف

قیمت قوطی برق کنافی

قیمت قوطی کلید در انواع مختلف بسته به جنس، برندها، نوع کاربرد و … متفاوت می باشد. در نمونه کنافی و درایوال به دلیل فروش کم و مبحث انبار گردانی قیمت متفاوتی را شاهدیم. این محصول در بسته های 20 عددی پلاستیک پیچ شده و قیمت عمده آن به مراتب کمتر از فروش خورد آن است.

کالای برق درخش میر ارائه دهنده >قیمت قوطی برق کنافی بوده؛ که در پاساژ ادیسون در خیابان لاله زار قرار دارد. فروشگاه درخش میر ارائه دهنده بهترین قیمت این محصول بصورت عمده و تک نیز می باشد. همچنین فروش انواع لوله و اتصالات برق را با سه انبار در تهران عهده دار است.

ویژگی ها و معایب

قوطی برق کناف

همانطور که در قسمت قبل اشاره نمودیم؛ قوطی برق کناف در دو نوع معمولی و نسوز تولید می گردد. ویژگی نوع نسوز مقاومت در برابر حرارت بوده و موجب گسترش اشتعال نیز نمی شود. این امر باعث قرار گیری این نوع محصول در وندور استاندارد شده است.

از آنجا که این محصول در نوع نسوز از مواد پی وی سی pvc تولید شده؛ این خاصیت را بدست می آورد. ماده پی وی سی علاوه بر مواد پلاستیکی مقاومت بالایی دارد و در برابر خوردگی و ضربه مستحکم می باشد. لذا برای رعایت اصل استاندارد در تاسیسات برق لازم به استفاده از این نوع نیز می باشد.

ویژگی قوطی کلید کنافی پلاستیکی در مقایسه با نمونه نسوز، قیمت ارزان تر آن می باشد. اما مقاومتهایی که در نوع نسوز هست را به خود نمی بیند. نوع پلاستیکی در رنگهای زرد و قرمز تولید شده و در بسته های 20 عددی سلفن پیچ شده است.

نصب قوطی کلید و پریز کناف

قوطی برق کناف یا درایوال نصب آسان و راحتی نیز دارد. ابتدا با گردبر دیوار کناف را برش می دهیم سپس قوطی را درون دیوار فرو می بریم. دو طرف قوطی پیچ بلندی تعبیه شده که انتهای آن بست پلاستیکی وجود دارد. در ادامه با سفت نمودن پیچ ها، قطعه پلاستیکی و بست انتهایی از درون به دیوار چفت می شود.

کالای خود را ثبت کنید

تا پیش فاکتور ارسال کنیم