قیمت قوطی کلید و پریز برق بسته به انواع آن تعیین گردیده؛ این محصول در مجموعه اتصالات لوله پلیکا برقی نیز بحساب می آید. و توسط قطعه ای با نام براس بوشن به لوله متصل می گردد. وظیفه اصلی این کالا نگهداری از مکانیزم نیز می باشد. نصب این نوع قوطی بصورت توکار بوده و در درون گچ و مرحله نازک کاری جای می گیرد.

قوطی کلید و پریز برق

قوطی کلید و پریز برق

لوله برق استاندارد آن وظیفه ایجاد کانال و فراهم ساختن زیر ساخت تاسیسات برق نیز می باشد. لذا استفاده از اتصالات با کیفیت در عمر و دام این سیستم تاسیساتی نقش بسزایی را ایفا می نماید. نوع جنس و استفاده از موادنو بجای متریال ضایعات، نشان گواهی استاندارد نقش مهمی دارد.

یکی از این اتصالات قوطی کلید و پریز برق بوده که دارای انواع مختلفی می باشد. این محصول توسط براس پلاستیکی در سایز 13 و 16 به لوله برق متصل می گردد. در برخی از موارد براس در خود این کالا جهت اتصال متصل می باشد. تولید این کالا بصورت تزریق مواد به قالب در جنس های مختلف می باشد.

قوطی برق کلید و پریز

اکثر تولیدات این محصول از مواد پلیمری و پلاستیک در دو نوع مواد نو و ضایعات نیز می باشد. نوع استاندارد قوطی کلید و پریز برق از مواد پی وی سی pvc تولید می گردد. استفاده از مواد پی وی سی pvc در ساخت این کالا موجب ایجاد خاصیت ضد حریق شده که عامل اصلی استاندارد آن می باشد.

انواع مختلف قوطی کلید برق

انواع مختلف قوطی کلید برق

استفاده و کاربرد قوطی کلید و پریز برق در تاسیسات برقی ساختمان ، نقاط مختلف و نوع مکانیزم آن متفاوت است. در دیوارهای کناف و توخالی از نوع کناف یا درایوال استفاده می شود. همچنین در نقاط صنعتی و کارگاهی از مدل گالوانیزه با ورق قویع استفاده می شود. دیگر مدلها در دیوار توکار گچی و بتنی نصب می گردند.

بطور کلی قوطی برق ساختمان را در مدل های معمولی، پلاستیکی موادنو، درایوال یا کناف، نسوز پی وی سی pvc، فلزی گالوانیزه، عمق دار، رابط دار، چهار پیچ، طرح لگراند، کشوئی و… تقسیم می کنند. رایج ترین نوع که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار گرفته، نمونه مواد نو پلاستیکی یا معمولی می باشد.

قیمت قوطی کلید و پریز برق

قوطی کلید پلاستیکی و موادنو دارای قیمت کمتری نسبت به سایر نمونه ها بوده که خود مزید بر علت است. مورد بعدی نصب آسان آن در برابر نمونه های دیگرد است. برندهای متفاوتی این نمونه قوطی را تولید کرده که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. این نمونه در دو نوع ساده و چهار پیچ بوده و دارای رنگ بندی می باشد.

برندهای تولید کننده

برندهای تولید کننده

برندهای تولید کننده قوطی کلید و پریز برق در انواع مختلف آن متعدد می باشند. در نوع پلاستیکی برندهای شامل بست، آریا، 110، شایلین، مدنا، مهسان، لگراند، سه ستاره و … می باشد. تولید کنندگان نوع کناف یا درایوال شامل نلین، شایلین و 110 است. معروفترین نوع فلزی نیز ام کی mk می باشد.

قوطی کلید بست به عنوان برندی معروف و با کیفیت شناخته می شود. برند بست از مواد پلاستیکی نوع بصورت شفاف تولید می گردد. همچنین دارای دو نوع رابط دار و بدون رابط بوده که از عمق بالایی برخوردار است.

نوع توکار جهت نصب در درون گچ دارای انواع مختلفی بوده که در ادامه به آن اشاره می کنیم. این موارد شامل قوطی برق عمق دار ، معمولی، پلاستیکی مواد نو، چهار پیچ، رابط دار و بدون رابط، قوطی برق کناف ، عمق شو و سایر موارد نیز می باشد. همچنین نوع پی وی سی نسوز و فلزی گالوانیزه را می توان به آنها اضافه نمود.

یکی از برندها با نام شایلین دارای طرحی بوده که به خود اختصاص دارد. بعد از آن برندهای دیگری طرح شایلین را تولید کرده همچون نلین و 110. نوع شایلین بصورت کشوئی و پیوسته متصل شده و مناسب پریزهای پیوسته می باشد. همچنین در رنگهای مختلف در دو نوع عمق کم و زیاد نیز تولید شده.

قوطی کلید و پریز برق لگراند نیز شکل مخصوص خود را دارد. که از قیمت بالایی برخوردار است. طرح لگراند را برندهای ایرانی با همان شکل با قیمتی پایین تر تولید کرده اند. نوع مشابه و پر فروش آن برند مهسان نیز می باشد. عمق این نوع کالا در مقایسه با نمونه های دیگر کمتر می باشد.

قیمت قوطی کلید و پریز برق

قیمت قوطی کلید و پریز برق

قیمت قوطی کلید و پریز برق متناسب با جنس بدنه، نوع رابط دار و بدون رابط، برند تولید کننده متفاوت می باشد. نوع فلزی گالوانیزه با توجه به استفاده از فلز بیشتری قیمت را به خود اختصاص می دهد. عمق نمونه گالوانیزه یکسان بوده و در مقایسه با نمونه های پلاستیکی کمتر می باشد.

همچنین نوع نسوز به دلیل استفاده از مواد پی وی سی pvc در تولید آن دارای قیمت بالاتر از پلاستیکی می باشد. در نمونه های عمق دار به دلیل استفاده از مواد تزریقی بیشتر قیمتی بالاتر را شاهدیم. برندهای بست و آریا در در مقایسه با نمونه های وینو پلاستیک و مهراس کویر ارزانتر بوده است.

برند وینو پلاستیک تولید کننده لوله برق رنگی و فاظلابی می باشد. همچنین این کارخانه محصولاتی را تحت عنوان جوری جنس و اتصالات تولید کرده و به مشتریان ارائه میدهد. یکی از محصولات این کارخانه قوطی کلید و پرز بوده که از جنس بسیار خوبی برخوردار است.

ویژگی اصلی نمونه وینو پلاستیک عمق زیاد، استحکام بالا در برابر ضربه و فشار و دو خروجی بوشن دار در چهار وجه آن نیز می باشد!

جهت فروش عمده و دست اول قوطی کلید و پریز برق در لاله زار تهران با نازل ترین قیمت با کالا برق درخش میر ارتباط بر قرار بفرمائید. کالای برق درخش میر دارنده سایت پایپ پی وی سی pvc عهده دار فروش لوله و اتصالات برق با برندهای استاندارد بازار و کیفت ممتاز نیز می باشد.

وظیفه ...

وظیفه ...

قوطی کلید و پریز

قوطی کلید و پریز

ویژگی خوب

ویژگی خوب