قیمت زانو لوله برق pvc یا زانو برق با توجه به سایز، جنس آن متفاوت می باشد. همچنین این نوع از محصولات زیر مجموعه اتصالات لوله برق در نوع پی وی سی pvc، فلزی گالوانیزه و پلاستیکی یا پلی آمید نیز می باشند. سایز این کالای برقی با توجه به میزان اندازه و قطر لوله برق و حنس آن مشخص می گردد.

در ادامه انواع زانو برق را بصورت مجزا و تفکیکی برای کاربران گرامی تعرییف می نمائیم. همچنان که این نوع از کالای برق دارای طیف گسترده ای نیز می باشد.بوده ه هر کدام کاربرد مختص خود را دارد.

زانو لوله برق ساختمان

همانطور که پیشتر اشاره نمودیم، زانو لوله برق جزء کالاهایی بوده که در دسته اتصالات لوله برق ساختمان قرار دارد. که در انواع مختلف لوله پی وی سی pvc، گالوانیزه و پلی آمید پلاستیکی تولید می گردند.این قطعه برقی در نقاطی که نیاز به تغییر مسیر لوله های برقی و غاضلابی بوده، استفاده می شود.

در واقع وظیفه اصلی زانو برق لوله زاویه دار نمودن مسیر کانال کشی لوله های برق و فاضلابی نیز می باشد. در دو سرد زانویی لوله برق پی وی سی pvc و پلاستیکی پلی آمید شاهد بوشن و گشادی لوله هستیم. این گشادی حهت دربر گیری لوله مد نظر در درون خود نیز می باشد. که بسته به سایز لوله، سایز آن تعیین می گردد.

انواع زانو لوله برق

بطور کلی انواع زانو لوله برق بسته به جنس زانویی، سایز، برند و نوع آن تقسیم می گردد. این نوع اتصال از نظر جنس به نوع فلزی و گالوانیزه، پلاستیکی (لوله پلی آمید) و  pvc (لوله برق پی وی سی نسوز) نسوز شناخته می شود. هر کدام از این موارد با درنظر گرفتن جنس لوله و سایز آن انتخاب می گردد.

همچنین سایزبندی زانویی با توجه به سایزهای لوله پلیکا برق مشخص می گردد. در واقع سایز این نوع اتصال مواردی چون 20 (13.5)، 25 (16)، 32 (21)، 40 (29) و… را شامل می شود. این انتخاب باید بطوری در تولید زانو طراحی شود تا به درستی لوله را دربر گرفته و از خود جدا نکند.

در مجموع این نوع اتصالات را در سه دسته زانو عصایی، زانو کوتاه و بلند تقسیم می نمائیم. البته تمامی سایز و جنس ها این موارد که ذکر نمودیم را دربر نمی گیرد. رایج ترین نوع که بیشترین مصرف را داشته، نوع عصایی و کوتاه است.

قیمت زانویی برق

برندهای تولید کننده

ویژگی استفاده از زانو

تعریف زانویی لوله برق خوب؟

نحوه تولید

کالای خود را ثبت کنید

تا پیش فاکتور ارسال کنیم