قیمت زانو لوله برق یا زانو برق با توجه به سایز، جنس و نوع آن متفاوت می باشد. همچنین این نوع از محصولات زیر مجموعه اتصالات لوله برق در نوع پی وی سی pvc، فلزی گالوانیزه و پلاستیکی یا پلی آمید نیز می باشند. سایز این کالای برقی با توجه به میزان اندازه و قطر لوله برق و حنس آن مشخص می گردد.

در ادامه انواع زانو برق را بصورت مجزا و تفکیکی برای کاربران گرامی تعرییف می نمائیم. همچنان که این نوع از کالای برق دارای طیف گسترده ای نیز می باشد.بوده ه هر کدام کاربرد مختص خود را دارد.

زانو لوله برق

زانو لوله برق

همانطور که پیشتر اشاره نمودیم، زانو لوله برق جز کالاهایی بوده که در دسته اتصالات لوله برق قرار دارد. که در انواع مختلف لوله پی وی سی pvc، گالوانیزه و پلی آمید پلاستیکی تولید می گردند.این قطعه برقی در نقاطی که نیاز به تغییر مسیر لوله های برقی و غاضلابی بوده، استفاده می شود.

در واقع وظیفه اصلی زانو برق لوله زاویه دار نمودن مسیر کانال کشی لوله های برق و فاضلابی نیز می باشد. در دو سرد زانویی لوله برق پی وی سی pvc و پلاستیکی پلی آمید شاهد بوشن و گشادی لوله هستیم. این گشادی حهت دربر گیری لوله مد نظر در درون خود نیز می باشد. که بسته به سایز لوله، سایز آن تعیین می گردد.

انواع زانو لوله برق

انواع زانو لوله برق

قیمت زانویی

قیمت زانویی

برندهای تولید کننده

برندهای تولید کننده

ویژگی استفاده از زانو

ویژگی استفاده از زانو

تعریف زانو لوله برق خوب چیست؟

تعریف زانو لوله برق خوب چیست؟

نحوه تولید

نحوه تولید