قیمت جعبه فیوز ویکو (تابلو مینیاتوری ویکو) سایز 4 6 8 12 16 18 24 36 تایی تولید کشور ترکیه زیر فی بازار در کالای برق درخش میر ارائه می گردد. قیمت نوع روکار آن در مقایسه با نوع توکار کمی بالاتر است. این محصول در دسته تجهیزات برق ساختمان قرار دارد.

جعبه فیوز ویکو ترک

جعبه فیوز ویکو روکار و توکار به عنوان محصولی بنام و آشنا در تاسیسات ساختمان شناخته می شود. این نوع کالای برقی در دسته لوله پلیکا برق قرار دارد و در مرحله نازکاری ساختمان نصب می گردد. اتصالات لوله برق pvc جهت فراهم ساختن زیر ساخت تاسیسات برق مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه استفاده از محصولات با کیفیت در بخش تاسیسات برقی ساختمان امر حائز اهمیتی می باشد. بکارگیری جعبه فیوز viko با توجه به کیفیت آن در زیر ساخت تاسیسات برق بر این مهم می افزاید. تابلو مینیاتوری ویکو viko به عنوان محصولی وارداتی در دو نوع توکار و روکار در تمامی سایزهای استاندارد قابل عرضه هست.

امکانات درونی جعبه فیوز ویکو (تابلو مینیاتوری viko) در مقایسه با نمونه های دیگر بیشتر می باشد. تراز جیوه ای، شینه ارت با کیفیت، ریل مینیاتوری با ورق قویع و سایر موارد از امکانات درونی آن بحساب می آید. این موارد در نوع توکار و روکار یکسان بوده و کیفیت نصب آن را بیشتر می نماید.

تابلو فیوز مینیاتوری ویکو viko در سایزهای 2 ، 4 ، 6 ، 8 ، 12 ، 16 ، 18 ، 24 ، 36 تایی (عددی) تولید می گردد. تمامی این سایزها در نوع روکار و توکار نیز موجود می باشد. در جعبه فیوز 24 تایی ویکو و سایز 16 و 36 تایی شاهد دو ردیف برای قرار گیری کلیدها می باشیم.

یکی از مواردی که این محصول را متمایز کرده سایز 18 بوده که به عنوان سایز کمیاب در بازار شناخته می شود.

جعبه فیوز ویکو
جعبه مینیاتوری ویکو

چرا جعبه فیوز ویکو ؟

کیفیت در قسمت بدنه و درب جعبه فیوز مینیاتوری ویکو viko در برابر نمونه های مشابه بالا می باشد. همچنین این برند به عنوان نامی آشنا در بازار شناخته شده است. بدنه روکار این محصول از پلاستیک پلیکربنات بوده و دارای استقامت بالایی در برابر فشار نیز می باشد.

درب جعبه فیوز مینیاتوری ویکو (تابلو) از مواد پلاستیکی پلیکربنات ساخته شده و در وسط آن طلق پلاستیکی نشکن قرار دارد. انعطاف این طلق در درب آن بالا بوده و دچار شکستگی و ترک نمی شود. لازم به ذکر است که بدانید در صورت شکستگی در درب می بایست یک تابلو مینیاتوری کامل را خریداری کنید.

قیمت جعبه فیوز مینیاتوری ویکو

قیمت جعبه مینیاتوری ویکو یا قاب مینیاتوری viko با توجه به ویژگی ها و کیفیت آن مناسب می باشد. نوع روکار و روکار دارای قیمت های متفاوتی بوده که در نوع روکار فی بیشتری را شاهدیم. این موضوع به دلیل استفاده از مواد پلی کربنات در مدل روکار نیز می باشد. زیرا این مواد گرانتر اند.

مشخصه و دلیل قیمت گذاری برای جعبه فیوز ویکو (تابلو و قاب Viko) به دلایل و موارد گوناگونی بستگی دارد. تعداد فیوزی که در تابلو جای گرفته و مدل روکار یا توکار اصلی ترین مشخصه بحساب می آید. تعداد ردیف فروش سایزهای بالاتر و کم فروش، میزان خرید از دیگر موارد می باشند.

استاندارد تابلو مینیاتوری ویکو

بطور کلی به محصولات وارداتی گواهی استاندارد ملی ایران تعلق نمی گیرد. از اینرو برای کسب اطلاع از اعتبار و سنجش کیفیت کالا باید مواردی را در نظر گرفت. مهم ترین این موارد داشتن گواهی استانداردهای بین المللی نیز می باشد. معروف ترین این نوع گواهی ها سی ای CE اروپا است.

نکته بعدی در تشخیص کیفی محصولات وارداتی کسب اطاع از استاندارد کشور وارد کننده است. همچنین باید دقت کرد که نشان این کشور و کد آن بر روی کالا درج گردیده باشد.

تابلو مینیاتوری ویکو توکار و روکار در سایزهای 4 6 8 12 16 18 24 36 تایی نشان استاندارد بین المللی ce را دارا می باشد. همچنین گواهی استاندارد کشور ترکیه را به همراه اعتبار سنجی آن بر روی جعبه خود درج کرده است.

کالای خود را ثبت کنید

تا پیش فاکتور ارسال کنیم