قیمت جعبه فیوز مینیاتوری روکار برق ساختمان یا قاب تابلو فیوز مینیاتوری روکار و توکار فلزی، پلاستیکی به جنس و سایز آن بستگی دارد. جعبه فیوز ساختمان جهت نگهداری کلیدهای فیوز در فازهای مختلف نیز بوده که در ادامه به آن اشاره می کنیم. این محصول تحت عنوان اتصالات لوله برق pvc و پلاستیکی به مشتریان ارائه می شود.

جعبه فیوز مینیاتوری روکار و توکار

جعبه فیوز مینیاتوری روکار و توکار

جعبه مینیاتوری روکار

جعبه مینیاتوری روکار

اولین محصولات که در زیر ساخت تاسیسات برقی ساختمان استفاده شده، لوله پلیکا برقی نیز می باشد. از آنجا که بیس برقکشی را شامل شده می بایست بهترین متریال را انتخاب نمود. قیمت جعبه فیوز برق ساختمان و توکار ساختمان یا تابلو در دسته اتصالات لوله پلیکا برقی ارائه می گردد. و در زیر ساخت سازه نصب می گردد.

نکته ای که به هنگام استفاده از آن باید دقت کرد، حفظ و نگداری از درب جعبه مینیاتوری روکار می باشد. زیرا در محیط ساختمانی و کارگاهی بارها دیده شده که درب این محصول آسیب دیده است. لذا از آنجا که درب آن بطور جدا گانه بفروش نمیرسد؛ قاب آن به تنهای مورد استفاده قرار نمی گیرد.

جعبه فیوز ساختمان توکار

جعبه فیوز ساختمان توکار

این موارد در مورد جعبه فیوز مینیاتوری توکار نیز صدق می کند. تفاوت نمونه روکار و توکار در نوع نصب و جنس بدنه نیز می باشند. مدل توکار در مرحله نازک کاری ساختمان درون گچ و دیار قرار گرفته و درب آن پس از اتمام ساخت نصب می گردد. لذا تا زمان اتمام درب در معرض آسیب دیدگی نیز می باشد.

نمونه روکار نیز در هر مرحله از ساخت نصب می گردد. این نوع جعبه فیوز ساختمان بطور کامل بر روی دیوار نصب می گردد. از این رو باید قاب آن از ظاهری مناسب برخوردار باشد. از این جهت بدنه آن از مواد پلی کربنات نو تولید شده و معمولا به رنگ سفید ارائه می گردد. همچنین این نوع را معمولا ضد آب تولید می کنند.

قیمت جعبه فیوز

قیمت جعبه فیوز

قیمت جعبه فیوز توکار و روکار مینیاتوری و قاب تابلو فلزی و پلاستیکی در نوع روکار بیشتر از نوع توکار می باشد. زیرا برای تولید نمونه روکار از مواد بیشتری همچون پلی کربنات استفاده شده که دلیل افزایش قیمت نیز می باشد. نوع توکار این کالا به غیر از قاب آن از مواد پلاستیکی نو بصورت تزریق تولید می گردد.

همچنین یکی از عواملی که در تعیین قیمت جعبه فیوز برق ساختمان دخیل بوده، جنس فلزی و پلاستیکی، سایز و تعداد جایگیری فیوز می باشد. این محصول از سایز 2 عددی، 4 عددی 42 تایی در دو نوع توکار و روکار ارائه می گردد. همه برندها این تعداد را بصورت کامل جور نداشته و این برند در استعلام قیمت دخیل است.

جعبه مینیاتوری روکار

ویژگی اصلی:

ویژگی اصلی:

تابلو فیوز مینیاتوری

تابلو فیوز مینیاتوری

ویژگی اصلی کاور قاب فیوز مینیاتوری حفاظت از کلیدهای آن و قرار گیری منظم نیز می باشد. همچنین با در نظر گرفتن درب آن موجب محافظت از ریختن آب، قرار گیری در رطوبت هوا و برخورد هرگونه ضربه یا حرارت می گردد. این حفاظت از نظر ایمنی بسیار مهم بوده، و از هرگونه خطر اتصالاتی و آتشسوزی جلوگیری می کند.

جعبه فیوز ساختمان مینیاتوری در دو نوع توکار و روکار در جنس فلزی و پلاستیکی (پلی کربنات) در تمامی سایزها دیگر ویژگی آن محسوب می شود. لذا تمامی نیازهای مصرف کننده و کارفرما را برآورده کرده؛ در برخی موارد ایجاد قاب ب