هو الرزاق

جعبه فیوز مونو یا تابلو فیوز مونو برندی آشنا در تجهیزات برق کشی ساختمان نیز به حساب می آید. مونو (MONO) در مقایسه با دیگر نمونه های وارداتی از کیفیت بالایی برخوردا بوده است. همچنین تجهیزات درونی این محصول به مراتب تکمیل می باشد. pipepvc نماینده فروش این کالای برق در لاله زار نیز می باشد.

جعبه فیوز یا تابلو فیوز مینیاتوری از زیر مجموعه های اتصالات لوله پی وی سی نیز قرار دارند!

جعبه فیوز مونو mono

در مجموع جعبه فیوز برق ساختمان بخش جدایی ناپذیر از سیستم برق می باشد. وظیفه اصلی این نوع محصول ایجاد فضایی برای قرار گیری فیوز های مینیاتوری می باشد. همچنین باید از فیوزها و سایر تجهیزات حفاظتی دیگر مراقبت لازم را به عمل آورد. که این موارد موجب افزایش ایمنی در ساختمان می گردد.

جعبه مینیاتوری روکار

وظیفه تابلو فیوز مونو

همچنین این وظیفه ای که تابلو فیوز مونو بر دوش دارد، باعث شده تا جایگاه آن مهمی پیدا کند. زیرا حفظ ایمنی و رعات اصول استانداردی در تمامی سازه اصل اول قلمداد می شود. که در این حفظ ایمنی تاسیسات برق و سیستم تاسیساتی از تمام بخش های ساختمان مهم تر شمرده می شود.

همچنین یک جعبه فیوز مونو خوب باید از نظر آب بندی و پوشش درب آن کیفیت بالایی داشته باشد. این نوع محصول در دو نمونه توکار و روکار با پوشش طیف گسترده ای از سایزها تولید می گردد. نمونه روکار از مواد پلی کربنات تولید شذه است. لذا به علت روکار بودن بایستی از جنس مقاومی برخوردار باشد.

اقلام لوله برق را ثبت کنید

تا پیش فاکتور ارسال کنم