جعبه فیوز ایرال ایرال توکار و روکار در سایز 6 8 12 24 تایی … متغییر بوده؛ و برندی آشنا در حوزه فروش لوله برقی نیز می باشد. این قاب تابلو فیوز تولید ایران بوده و دارای کیفیت مطلوبی است. همچنین در تمامی سایزها به مشتریان ارائه می گردد. پایپ پی وی سی pvc نماینده فروش این برند در لاله زار می باشد.

جعبه فیوز برند ایرال

جهت نصب و نگهداری کلیدهای فیوز مینیاتوری باید از یک نوع قاب و کاور استفاده نمود. این جعبه فیوز ایرال وظیفه فراهم سازی این قاب بندی را بر عهده دارد. و با توجه به تعداد کلیدهای حفاظتی، سایز تابلو مشخص می گردد. نوع توکار این محصول در داخل دیوار و مرحله نازک کاری سازه نصب می گردد.

همچنین جعبه فیوز روکار ایرآل با شکل و شمایلی متفاوت، در مواقعی که نصب توکار میسر نیست بکار می رود. همچنین در نوع توکار و روکار تمامی سایزها و ابعاد یکسان است. سایز تابلو شامل 2، 4، 6، 8، 12، 16،  24 تایی (عددی) تولید شده و قابلیت تبدبل به دو عدد کلید بالاتر از خود را دارد.

مشخصات تابلو ایرال

جعبه مینیاتوری ایرال هم در نوع روکار و هم توکار از دو بخش اصلی تشکیل شده است. مورد اول قاب بدنه و مورد دوم درب آن نیز می باشد. معمولا درب جعبه از شیشه طلقی دودی رنگ تولید می شود. درب این محصول بصورت فشاری بازو بست شده و جنس بدنه آن از پلی کربنات می باشد.

قاب جعبه فیوز 24 تایی ایرال در نوع توکار، از مواد پلاستیکی بصورت تزریقی تولید می گردد. درون این قاب دو بخش اتصال پیچ و ملزومات جانبی می باشد. از جمله این ملزومات ریل مینیاتوری، شینه ارت و پیچ و رولپلاک قرار دارد. ریل مینیاتوری ورق گالوانیزه ای هست که کلیدها بصورت کشوئی درون آن جای می گیرند.

جعبه مینیاتوری ایرال

در تولید قاب تابلو توگار ایرال، از مواد با کیفیت پلی کربنات استفاده می کنند. این مواد علاوه بر ایجاد شکل و شمایل زیبا، استحکام در برابر ضربه را هم بالا می برد. همچنین قاب ایرال روکار همانند نوع توکار دارای نقطه اتصال یه لوله برق pvc و پیچ به درب، ریل، شینه و پیچ و رولپلاک می باشد.

دور درب جعبه فیوز 12 تایی ایرال (تابلو)، هم در مدل روکار و هم توکار، از مواد پلی کربنات پلاستیکی نیز تولید گردیده. خود درب نیز از طلق پلاستیکی مقاوم و با کیفیت ساخته شده است. مقاومت این طلق در برابر ضربه مهم بوده، زیرا در صورت شکستن آن باید کل تابلو محدد خریداری شود.

قیمت جعبه فیوز ایرال

عوامل متعددی در تعیین قیمت جعبه فیوز مینیاتوری ایرال دخیل می باشد. از جمله سایز و تعداد جای گیری فیوز، نوع توکار و روکار، نوع تیپ می باشند. در واقع قیمت مدل روکار به دلیل استفاده از مواد پلیکربنات به نسبت بیشتر از مدل توکار می باشد. همچنین با افزایش سایز قیمت هم به مراتب بالاتر می رود.

جهت استعلام قیمت روزانه جعبه فیوز 6 تایی ایرال و جعبه فیوز 8 تایی و 12 عددی با ما تماس حاصل فرمائید. پایپ پی وی سی pipepvc این محصول را بصورت دست اول با نازل ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد. همچنین در تعداد فروش عمده جهت پروژه های بزرگ و انبوه سازان هیچگونه محدودیتی نمی باشد.

تابلو فیوز ایرال و استاندارد

جعبه فیوز ایرال یا تابلو فیوز مینیاتوری برند ایراال از نظر کیفی و موارد استانداری نمره ای مناسب را به خود اختصاص داده است. استفاده از مواد پلاستیکی نو و مواد پلی کربنات با کیفیت در نمونه روکار خود دال بر این موضوع نیز می باشد. همچنین درب محافظ شیشه (طلق شیشه ای) از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

جعبه فیوز ایرال یا برد فیوز مینیاتوری شرکت ایرال امتیاز خوبی برای اقلام با کیفیت و استاندارد کسب کرد. این مشکل همچنین با استفاده از مواد پلاستیکی جدید و مواد پلی کربنات مرغوب در نمونه نما ایجاد می شود.

برای استعلام قیمت روز جعبه فیوز ایرال 6 تیکه و جعبه فیوز 8 تیکه و 12 تکه با ما تماس بگیرید. pipepvc این محصول را با نازلترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد. همچنین در بسیاری از فروش ها برای پروژه

عوامل زیادی در تعیین قیمت جعبه فیوز مینیاتوری ایرال دخیل هستند. از جمله آنها می توان به اندازه و تعداد فیوز، نوع نصب و آستر، نوع نوع آن اشاره کرد. در واقع قیمت مدل روکار به دلیل استفاده از مواد پلی کربنات کمی بالاتر از مدل توکار است.

کالای خود را ثبت کنید

تا پیش فاکتور ارسال کنیم