هو الرزاق

لیست قیمت لوله خم سرد

پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان

 • لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 20
  لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 20 40000 ت

  قیمت لوله برق خم سرد پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان سایز 20 یا 13.5

 • لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 25
  لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 25 50000 ت

  قیمت لوله برق خم سرد پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان سایز 25 یا 16

 • لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 32
  لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 32 75000 ت

  قیمت لوله برق خم سرد پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان سایز 32 یا 21

 • لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 40
  لوله خم سرد ستاره سمنان سایز 40 تماس

  قیمت لوله برق خم سرد پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان سایز 40 یا 29

وینو پلاستیک

 • لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 20
  لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 20 42700 ت

  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاستیک سایز 20 یا 13.5

 • لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 25
  لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 25 54700 ت

  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاستیک سایز 25 یا 16

 • لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 32
  لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 32 95700 ت

  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاستیک سایز 32 یا 21

 • لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 40
  لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 40 121000 ت

  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاستیک سایز 40 یا 29

سازند پلیمر سمنان

 • لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 20
  لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 20 38400 ت

  قیمت لوله برق خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 20

 • لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 25
  لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 25 48000 ت

  قیمت لوله برق خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 25

 • لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 32
  لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 32 57600 ت

  قیمت لوله برق خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 32

 • لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 40
  لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 40 تماس

  قیمت لوله برق خم سرد سازند پلیمر سمنان سایز 40

لوله خم سرد (Cold bend pipe) یکی از انواع لوله برق pvc پی وی سی بوده، که دارای خواص نسوز و ضد حریق نیز می باشد. قیمت لوله خم سرد برق 20  از سایر سایزها کمتر بوده و با افزایش سایز، قیمت نیز به تناسب بالا می رود. همچنین لوله خم سرد سمنان یکی از پر فروش و شناس ترین اصطلاحاتی بوده که طیف گسترده از برندهای تولید کننده را شامل می شود.

لوله خم سرد نوعی لوله پلیکا برقی pvc (پی وی سی) نیز بوده، که جهت مصارف برقکشی ساختمان مورد مصرف قرار می گیرد. این نوع لوله برق در سالهای اخیر فروش بالایی را به دلیل ویژگی های کیفی و ایمنی به خود اختصاص داده است. در ادامه به نحوه تولید و ویژگی های اصلی آن نیز می پردازیم.

لوله خم سرد نسوز

لوله برق خم سرد در طول ۶ متر تولید می گردد. همچنین تمامی سایزهای استاندارد برقی را پوشش می دهد. لوله خم سرد ۲۰ (یا ۱۳ ، 2) اولین سایز تولید شده بوده که بیشترین مصرف را به خود اختصاص داده است. این سایز بطور معمول در وزن ۸۰۰ گرم در هر شاخه ارائه می گردد. هر شاخه 6 متری 800 گرم است.

سایز بعدی که مورد استفاده قرار گرفته، لوله خم سرد ۲۵ (یا ۱۶ ، ۲.۵) بوده است. هر بسته از این سایز شامل ۲۰ شاخه بوده که توسط نخ بسته بندی می گردد. این تعداد شاخه در سایز ۲۰ یا ۱۳.۵ نیر صدق می نماید. وزن این سایز بطور استاندارد ۱۰۰۰ گرم نیز می باشد.

سایر سایزها شامل: سایز ۳۲ (یا ۲۱، ۳) ؛ ۴۰ (یا ۲۹، ۴) ، ۵۰ (یا ۳۶، ۵ ) و ۶۳ می باشد. انتخاب تعداد هر سایز با توجه به نظر برقکار و مهندس برق مشخص گردیده، که بسته به سایز سیم و کابل انتخاب می شود. ایت تعداد بطور اصولی در نقشه سیستم تاسیسات برق ساختمان مشخص شده است.

لوله خم سرد (لوله برق upvc) به دلیل استفاده از مواد pvc (پی وی سی) دارای خصلت نسوز بودن نیز می باشد. این موضوع موجب رعایت موارد ایمنی در برقکشی ساختمان به حساب می آید. از اینرو استفاده لوله برق پی وی سی استاندارد آن علاوه بر ایمنی طول عمر سیستم را افزایش می دهد.

تفاوت لوله خم سرد و گرم چیست؟

تفاوت لوله upvc و pvc در فرمولاسیون و نحوه تولیدی آنها نیز می باشند. هر دو نوع لوله از ماده اولیه پی وی سی pvc تولید شده، و با یکسری فعل و انفعالات، ماده pvc را به upvc تبدیل کرده تا نمونه سرد cold bend ایجاد شود. هر دو مدل از خاصیت ضد حریق و مقاومت در برابر حرارت برخوردار می باشند. 

لوله نسوز خم سرد

در نمونه لوله برق خم گرم افزودنی های کمتری برای تولید خود بکار می گیرد. همچنین مراحل تولید آن و نوع استفاده از فرمولاسون اش؛ در مقایسه با لوله برق نسوز خم سرد ساده تر نیز می باشد. در حالیکه نمونه سرد cold bend از استابلایزر و روان کننده های ویژه ای با فرمولاسیون خاص خود تولید می شود.

نکته دیگر که در تفاوت میان این دو نوع لوله نسوز پی وی سی وجود دارد، تفاوت در قیمت آنها نیز می باشد. بطبع قیمت لوله خم سرد به دلیل استفاده از مواد پلیمری بیشتر و مراحل تولید ویژه بالاتر است. در گاهی مواقع صرفه اقتصادی نمونه سرد COLD BEND به دلیل افزایش سرعت کار مناسب تر می باشد.

لیست قیمت لوله خم سرد

قیمت لوله خم سرد برق با توجه به کیفیت و کاربرد آن مناسب می باشد. همچنین قیمت آن در برابر لوله خم گرم بالاتر بوده است. استفاده افزودنی هایی که شامل روان کننده ها و استابلایزرها بوده، موجب افزایش این قیمت می شود. بطبع از نظر کیفی و مقاومت انتخاب مطلوب تری را بدست خواهیم آورد.

برای خرید لوله برق خم سرد باید به نشان استاندارد و کد 10 رقمی بروی آن دقت نمائید. همچنین در ابتدا سلامت آن را با یک فنر تست کرد که آیا واقعا بصورت سرد خم می خورد. در ادامه باید دقت نمود که طول هر شاخه 6 متر باشد. زیرا عدده ای سودجو از متراژ این نوع محصول زده و مشتریان را گمراه می سازند.

لوله برق خم سرد نسوز

تعیین لیست قیمت لوله خم سرد سمنان upvc با توجه به نام برند، وزن و سایر متغییرها می باشد. در واقع در برخی کارخانه ها که پیشینه بیشتری در این عرصه دارند، قیمت بیشتری را شاهد هستیم. وزن به همراه سایز عامل بعدی جهت میزان تعیین فی آن می باشد. با افزایش سایز قیمت هم به مراتب بیشتر می شود.

در سایت پایپ پی وی سی pipepvc با برندهای شناس و استاندارد بازار لاله زار بهترین کیفیت و قیمت لوله برق را تجربه نمائید. همچنین با مراجه به سایت ایران ادیسون از قیمت های بروز لوله برق خم سرد و خم گرم باخبر شوید. ایران ادیسون متعل به پایپ پی وی سی بوده و جهت فروش آنلاین محصولات احداث گردیده.

پایپ پی وی سی عهده دار فروش لوله خم سرد برق upvc با قیمت مناسب در برندهای سازند پلیمر سمنان با نشان تجاری “سپانو پلیمر سمنان”، وینو پلاستیک در دو نوع وینو بند و وینو پلاس+ سه ستاره نسوز سمنان نیز می باشد. تمامی این برندها تحت انحصار کالای برق درخش میر واقع در لاله زار جنوبی نیز می باشد.

کاربرد و ویژگی لوله برق خم سرد

لوله برق خم سرد مورد استفاده در تاسیسات برق ساختمان نیز می باشد. این محصول بصورت توکار درون دیوار و طبقات نصب گشته و برای ایجاد عایق برای سیم و کابل استفاده می شود. این محصول از فرآیند اکستروژن توسط سیلند ماردون تولید می گردد. و بهترین گزینه جهت برقکشی ساختمان بحساب می آید.

قیمت لوله برق خم سرد

برای سرعت بخشیدن به امور برقکاری و تاسیسات ساختمانی نیاز به مصالحی بوده که این امر را تحقق بخشد. لوله خم سرد برق upvc از آن دسته کالاهایی بوده که سرعت عمل و اجرا را به مراتب بیشتر می کند. زیره این محصول با فنر خم کن به راحتی و بدون نیاز به قرار گیری بر روی شعله خم می خورد.

در حالیکه در نمونه خم گرم نسوز برای خم کردن لوله نیاز به شعله و حرارت دهی غیر مستقیم نیز می باشد. ماده اولیه لوله خم سرد با خم گرم پی وی سی pvc بوده؛ تفاوت در نوع ترکیب مواد پلیمری و خود مواد می باشد. همچنین دستگاه و تجهیزات مورد استفاده در تولید این محصولات هم یکی است.

از آنجا که لوله برق خم سرد از مواد پی وی سی pvc (که تبدیل به upvc می کردد) تولید شده، خاصیت مشتعل شدن را ندارد. از اینرو در دسته لوله های پلیکا نسوز قرار دارد. وظیفه اصلی این محصول حفظ ایمنی سیم و کابل بوده؛ بدین جهت باید دارای ویژگی هایی باشد تا این امر را محقق کند.

ویژگی های که لوله خم سرد برق استاندارد باید داشته باشد:

 • انعطاف پذیر و خاصیت الاستیسیته؛
 • نسوز و مقاوم به هنگام آتشسوزی؛
 • در برابر فشار وارده و برخورد سنگین مقاوم بوده؛
 • در برابر واکنش شیمیایی و اسیدها مقاوم بوده؛
 • داری خم پذیری بدون شعله؛
 • تولید طبق استانداردهای بین المللی؛
 • افزایش سرعت عملکرد در پیمانکاری؛
 • وزن کم و پوشش تمامی سایزهای برقی؛
 •  مقاوم در برابر گرمای خورشید؛
 • نصب آسان و راحت برای برقکاران؛
 • صرفه اقتصادی در پروژه های بزرگ؛

رعایت اصول استاندارد

طبق قانون استاندارد ملی کشور ایران، استفاده از محصولات و متریال ایمن که در برابر حریق مقاوم بوده، الزامی است. این محصولات در حوزه تاسیسات ساختمان نظارت بیشتری را نسبت به دیگر نقاط دارد. مصالحی که از گسترش آتش به هنگام حریق جلوگیری کرده؛ موجب افزایش ایمنی می شود.

لوله پلیکا از جمله محصولاتی بوده که استفاده از آن در تاسیسات برق الزامی است. استفاده از لوله برق پلی امید و پلاستیکی انواع خرطومی پلاستیکی در سازه ها ممنوع می باشد. این دستور العمل توسط سازمان لی استاندارد ایران و شرکت برق توانیر مثوب شده است.

همچنین استفاده از لوله خم سرد سمنان و خم گرمی که گواهی استاندارد دارند، توصیه شده است. در برخی از استانها در مجموعه سازمان نظام مهندسی استفاده از برندهای خاص توصیه شده و در وندور آنها گنجانده شده است. و تمامی مهندسان و ناظرین برق این برندها را پیشنهاد می کنند.

لوله برق خم سرد به خودی خود از استاندارد کیفی بالایی برخوردار است. زیرا این نوع از لوله تمامی نکات توصیه شده را در تولید رعایت نموده تا محصول نهایی ایجاد شود. نسوز بودن و مقاومت بالای این کالا اصلی ترین عامل استاندارد ان می باشد. در حالیکه لوله خم گرم از نظر کیفی نیاز به تائید استاندارد دارد.

در لوله برق خم سرد upvc استاندارد هک شدن نشان استاندارد و شماره 10 رقمی بر روی لوله الزامی است. همچنین مشتریان جهت کسب اطمینان شماهر 10 رقمی را به سامانه پیامکی اداره استان دارد ارسال کرده. تا استعلام آن را دریافت نمایند.

کالای برق درخش میر بانی سایت پایپ پی وی سی pipepvc.ir و ایران ادیسون iranedison.com؛ تمامی لوله های خم سرد برق upvc خود را با استاندارد ثبت شده به مشتریان خود ارائه می دهد. تا ضمانتی باشد بر کالای ارسالی و رضایت مشتریان.

تولیدات انبوه در سمنان

استان و شهر سمنان به عنوان یکی از مراکز و قطب های صنعتی و تولیدی کشور پیشتاز در این ضمینه می باشد. همچنین در تولید محصولات پی وی سی pvc به عنوان قطب اول کشور ایران بحساب می آید. در واقع بیشترین مواد پلیمری از جمله پی وی سی Pvc در استان سمنان خریداری می شود.

یکی از محصولات پر کاربردیی که توسط pvc تولید گردیده، لوله و اتصالات در حوزه برق و فاضلاب نیز می باشد. این محصولات بیشترین استفاده را در صنعت ساختمان سازی و ابنیه را دارند. استان سمنان کارخانه های متعددی از تولید کنندگان لوله و اتصالات و سایر تولیدات پلیمری را در خود گنجاده است.

انواع لوله برق pvc

را در صنعت ساختمان سازی دارند. استان سمنان کارخانه های متعددی از تولیدکنندگان لوله و اتصالات را در خود گنجاده است.لوله برق پلیکا نسوز دز در نوع خم سرد upvc و خم گرم pvc از جمله محصولات پلیمری بوده که قیمت آن به مواد پی وی سی بستگی دارد.

یکی از بیشترین استفاده های مواد پلیمری پی وی سی pvc در سمنان به تولید این محصولات اختصاص داشته است. همچنین برندهای متعددی در حیطه این شهر و نام آن تولید گشته و آنها را دربرگرفته است.

استفاده از نام سمنان در پسوند و پیشوند لوله برق خم سرد نسوز و سایر محصولات خود اعتباری برای این لوله کسب می نماید. بسیاری از شهرهای دیگر منجمله استان تهران در برخی موارد از این نام در تولیات خود استفاده می کنند. جهت کسب اطلاع از صحت و سقم این موضوع می توان استعلام را از شمهره استاندارد کسب کرد.

کالای برق درخش میر صاحب امتیاز سایت پایپ پی وی سی pipepvc.ir از محصولات استان سمنان، نمایندگی انحصاری لوله برق خم سرد و خم گرم سازند پلیمر سمنان s*p*s با برند تجاری سپانو پلیمر را دارد. همچنین توان ارسال این محصولات را در تعدادی انبوه به کلیه مناطق کشور را دارا می باشد.

همچنین این مجموعه علاوه بر فروش لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان (سپانو پلیمر s*p*s)، برند پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان “سه ستاره نسوز سمنان” با نشان تجاری ویژن را عهده دار است. این محصول با رنگ مشکی تیره تولید شده و به عنوان کالای معروف و شناس در تاسیسات برق شناخته شده است.

صرفه اقتصادی لوله خم سرد؟

امروزه مسئله اصلی پیمانکاران و سازندگان ساختمان، استفاده از محصولاتی بوده که صرفه اقتصادی بیشتری دارند. علاوه براین پیشرف و تسریع در امر ساختمان سازی، خود مسئله مهم و ویژه ای بحساب می آید. در واقع شناخت محصولات و مصالح مصرفی برای سازندگان خود علم و تجربه زیادی را می طلبد.

در حوزه صنعت تاسیسات ساختمان، که دارای گستره بسیاری از کالاها می باشد. شناخت تمامی آنها امر مشکلی می باشد. در بخش تاسیسات برق جهت زیر ساخت برقکشی استفاده از لوله خم سرد موجب تاثیر در آن می گردد. همچنین در برخی مواقع صرفه اقتصادی ان در مقایسه با خم گرم بیشتر است.

بطور کلی قیمت لوله خم سرد نسوز upvc در برابر نمونه خم گرم بالاتر بوده است. اما امری که در صرفه آن تاثیر گذار بوده، افزایش سرعت عمل توسط برقکاران می باشد. این موضوع خود در ساختن سریع ساختمان بسیار مهم است. زیرا با ساخت سریع پیمانکار هزینه کمتری دارد و بسرعت سودآوری را کسب می نماید.

لوله خم سرد برق نسوز upvc در مقایسه با نمونه لوله خم گرم نیاز کمتری به اتصالات دارد. این اتصالات تحت عنوان انواع زانویی، بوشن و براس بوش فروخته می شوند. این خود از دوش هزینه ها کاسته و امری مهم می باشد. به دلیل خم خوردن راحت این نوع لوله اتصالات کمتری در نصب آن نیاز است.

این مباحث که در بخش صرفه اقتصادی یاد کردیم؛ بیشتر در حوزه پروژه های بزرگ و انبوه سازان صدق می کند. در حالیکه استفاده از قیمت لوله برق خم سرد نسوز upvc در برخی موارد صرفه اقتصادی لازم را دارا نیست. و تنها جهت افزایش ایمنی هرچه بیشتر و راحتی برقکاران مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه تولید لوله برق خم سرد upvc

تولید لوله برق خم سرد تفاوت چندانی با نمونه خم گرم آن را ندارد. تنها با استفاده از مواد شیمیایی بیشتر و فرآیند مازاد، این محصول را تولید می به مرحله تولید می رسانیم. جهت تولید از مواد پی وی سی پلیمری و سایر افزودنی ها استفاده می شود. این ماده بصورت عمده در بورس ایران قیمت گذاری شده و بفروش می رسد.

خط تولید لوله برق خم سرد upvc از چند بخش کلی تشکیل شده است. که شامل مواردی همچون: قیف ورودی، بلندر، سیلندر ماردون، استخر آب نیز می باشد. در ابتدا مواد pvc را در آسیاب و قیف ریخته و ماده روان کننده با استابلایزر را به آن اضافه می کنند. استابلایزر شامل مواد تثبیت کننده نیز می باشد.

در ادامه مواد اولیه ترکیب و MIX شده، به همراه درصد مشخصی از مواد کربن C وارد سیلندر ماردون می شوند. در این نقطه مواد درون سیلندر ماردون تحت فشار بالا با دمای حرارت زیاد وارد فرآیند ذوب شدن می گردند. در ادامه وارد مرحله قالب گیری شده و شکل لوله خم سرد را در سایز مدنظر ایجاد می کند.

جهت تثبیت شکل ظاهری لوله خم سرد برق upvc وارد استخر آب شده تا به سرعت دمای آن کاهش یابد. این مرحله پایانی خط تولید بوده و لوله ها را در شاخه های 6 متری برش می زنند. این روش برای تولید سایز 13 (20) تا 63 بوده که بسته به نیاز از مواد سبک و سنگین استفاده می شود.

نوع بسته بندی بسته به سایز لوله خم سرد برق متفاوت است. در سایز 13 (20) و 16 (25) لوله ها را در تعداد 20 شاخه با یک نخ بسته بندی کرده و درون کاور پلاستیکی قرار می دهند. سایز 21 (32) را در تعداد 15 شاخه، سایز 29 (40) را در تعداد 10 شاخه قرار می دهند.

برندهای شناس لوله خم سرد

لوله خم سرد وینو پلاستیک

پگروه کارخانه وینو عهده دار تولید لوله خم سرد وینو پلاستیک برق و فاضلابی توسط نمایندگی های معتبر خود است. کالای برق درخش میر (پایپ پی وی سی) pipepvc.ir نماینده انحصاری فروش این برند در لاله زار، با تمامی سایزها و اتصالات نیز می باشد. این کارخانه در استان کرج واقع می باشد.

لوله نسوز خم سرد وینو پلاستیک

سازند پلیمر سمنان

لوله برق خم سرد سازند پلیمر سمنان یا “سپانو پلیمر سمنان” s*p*s محصولی ممتاز از نظر کیفی نیز می باشد. این برند دارای نشان استاندارد ملی ایران نیز بوده، که از نظر کیفی قابل رقابت با سایر نمونه های مشابه می باشد. همچنین سپانو پلیمر سمنان در قطب پی وی سی pvc ایران یعنی شهر سمنان واقع گردیده.

سازند پلیمر سمنان

پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان

برند پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان با نام های دیگری در بازار شناخته شده است. یکی از مهم ترین و پر تکرار ترین آن “لوله برق سه ستاره سمنان” نیز نام دارد. از دیگر مواردی که مرد آشتا هستند، ستاره نسوز سمنان، پلیمر سازان سمنان، ستاره سمنان و… می باشد. این برند از کیفیت بالایی در مقایسه با دیگر کالا برقرار است.

اتصالات لوله خم سرد نسوز

خط تولید لوله برق خم سرد نسوز، این مجموعه لوله ها را در ابعاد 6 متری تولید و برش می زند. این برش به دو روش دستگاهی و دستی صورت می پذیرد. مدل دستگاهی بطور اتوماتیک لوله را در طولیه که به آن دستور داده برش می زند. این عمل باعث افزایش سرعت بسته بندی و کاهش نیروی انسانی می گردد.

در روش دستی لوله خم سرد پس از خروج از استخر خنک کننده؛ و تثبیت کننده صورت می پذیرد. این روش با قرارگیری نیروی انسانی بوده و سرعت کار تا حدودی کاهش می دهد. این نیروی انسانی لوله را تا فواصل شش متر شناسایی کرده و بطور دستی برش می زند. همچنین در سایز 20 و 25 بسته ها را 20 شاخه ای بسته بندی می کند.

اتصالات لوله پی وی سی خم سرد

اتصالات لوله برق بخشی جدایی ناپذیر در نصب این نوع محصولات برقی نیز می باشد. استفاده از اتصالات موجب گردیده تا کیفیت کار بالا رفته و ایمنی رعایت گردد. همچنین ویژگی دیگر اتصالات لوله افزایش در سرعت برقکاران نیز می گردد. اتصالات طیف گسترده ای در شکل و سایز ها دارد؛ که به آن اشاره خواهیم کرد.

اتصالات لوله برق خم سرد UPVC دارای انواع مختلفی بوده، که شامل: 1.انواع زانویی 2. انواع بوشن 3. براس بوشن 4. قوطی برق 5. گلند لوله 6. جعبه فیوز مینیاتوری 7. بست لوله نیز می باشد. این موارد وظیفه ای را عملی کرده و کاربرد خاص خود را دارند. سایز این اتصالات با توجه به سایز لوله انتخاب می گردد.

انواع زانویی:

وظیفه اصلی زانویی تغییر مسیر لوله کشی و زاویه دار نمودن آن است. این نوع اتصال خود دارای انواع مختلفی بوده که سایز آن با توجه به سایز لوله انتخاب می گردد. در جنس لوله خم سرد پی وی سی جنس زانویی از پی وی سی pvc بوده و دارای ویژگی نسوز بودن را دارا می باشد.

زانویی خود گستردگی زیادی دارد که شامل:

 • زانویی لوله خم سرد پی وی سی pvc در مدل های عصایی، دوردار (دو سر بلند) و کوتاه نیز می باشد.
 • زانویی پلاستیکی برای لوله پلی آمید که در مدل های عصایی و کوتاه تولید می گردد.
 • زانویی فلزی گالوانیزه که برای لوله فلزی گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد. و مدل های کوتاه و دو سر بلند را دارا می باشد.
اتصالات لوله pvc خم سرد

زانویی لوله برق گالوانیزه فلزی دارای رزوه بوده و بصورت پیچی به لوله گالوانیزه برقی متصل می گردد. برای لوله برق خم سرد از زانویی پی وی سی استفاده می شود. و در مدل های کوتاه، عصایی و بلند (دو سر بلند) تولی می گرد. همچنین سایز زانویی با توجه به ابعاد و طر لوله انتخاب می گرد.

انواع بوشن:

همانطور که پیشتر به آن اشاره نمودیم، بوشن اتصالی میان دو لوله برق خم سرد نیز می باشد. از این محصول با نامهای دو راهی و رابط نیز یاد می نمایند. حنس بوشن پلاستیکی لوله برق مانند جنس خود لوله، از مواد pvc نیز می باشد. با این تفاوت که در بوشن مواد پی وی سی بصورت تزریقی به قالب تولید می گردد.

بوشن لوله خم سرد خود دارای انواع مختلفی نیز بوده که هرکدام سایز مخصوص خود را دارد. بطور کلی بوشن در دو دسته کوتاه و بلند تقسیم بندی می گردد. هر کدام از این موارد بسته به نظر برقکار خریداری و مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر بوده نوع کوتاه و بلند در سایزهای 13 (20) و 16 (25) تولید می شود.

اتصالات و بوشن لوله پی وی سی

در برخی موارد در داخل و وسط بوشن رزوه ای قرار گرفته که آن را ترمز نیز می نماند. وظیفه این مورد طراز کردن دو لوله برق خم سرد در وسط بوشن نیز می باشد. و پوشش لوله ها را بطور یکنواخت انجام دهد. در سایزهای بالاتر همچون 21 (32) و 29 (40) تنها نوع کوتاه تولید شده که دارای قطر بالایی نیز می باشند.

نگهداری و حمل لوله خم سرد

امروزه حمل بار و ارسال آن بطور سلامت امری اجتناب ناپذیر است. هر نوع باری نگهداری و نحوه ارسال خاص خود را نیز دارا می باشد. بطبع مشتریان انتظار دارند، تا محصول خریداری شده با کیفیت اولیه و بدون هیچگونه آسیب بدستشان برسد. به همین دلیل در این مورد باید دقت لازم را جهت رضایت مشتریان بعمل آوریم.

نگهداری لوله خم سرد برق و سایر نمونه های دیگر، توسط داربست صورت می گیرد. بدین معنا که با میله داربست سازه ای به شکل قفسه قفسه با طول 6.5 متر بنا می کنیم. حال لوله ها را با توجه به دسته بندی از نظر سایز،وزن و رنگ درون قفسه ها قرار می دهیم. تا لوله صاف و سالم بماند.

نحوه ارسال صحیح

….

ضمانت در تحویل

….

سایز و وزن این محصول

فروشندگان لوله برق خم سرد

لوله برق خم سرد به دلیل قرار گیری در دسته ملزومات و کالای برق الکتریکی، بیشتر در صنف الکتریک فروخته می شود. بطور مثال بورس فروش لوله Upvc استان و شهر تهران واقع در خیابان لاله زار نیز می باشد. در خیابان لاله زار که بورس فروش کالاهای برقی است، چندین نماینده فروش لوله خم سرد و اتصالات آن می باشد.

اکثر کارخانه های تولید لوله محصولات خود را در دو بخش فاضلابی و برقی ارائه می دهند. لذا لوله upvc خم سرد در مراکز فروش لوله های فاضلابی نیز ارائه می گردد. بطور مثال در استان و شهر تهران این محصول را در منطقه چهاردانگه که بورس لوله های فاضلابیست می توان یافت.

02133930753

09121988217

تهران لاله زار جنوبی پاساژ ادیسون طبقه -1 پلاک 4 کالای برق درخش میر

اقلام لوله برق را ثبت کنید

تا پیش فاکتور ارسال کنم