هو الرزاق

لوله برق پی وی سی نسوز

لوله برق پی وی سی محصولی برای ایجاد عایق و کانال بندی به منزله فراهم آوردن، زیر ساخت برقی ساختمان نیز می باشد. استفاده از جنس و برند با کیفیت مرغوب از اتفاقات ناگوار در سازه جلوگیری می کند. پس بهتر است تا در انتخاب این نوع محصولات دقت کرده و جهت مشاوره بهتر با ما ارتباط برقرار نمائید.

مهم ترین ویژگی که لوله پی وی سی برق را از سایرین متمایز کرده، نسوز در برابر شعله و حرارت می باشد. این ویژگی مهم جهت حفظ ایمنی در زیر ساخت تاسیسات بخش برقی کمک شایانی می نماید. به همین دلیل استفاده و نصب این جنس لوله (pvc) توسط اداره برق و ناظر آن اجباریست و بطور جدی آن را پیگیری می نمایند.

لوله برق پی وی سی نسوز

در واقع pvc (مخفف پلی وینیل کلراید) از آن دسته مواد پلیمری بوده که کاربرد زیادی در ساخت کالای نسوز دارد. همچنین این ماده موجب افزایش استقامت در برابر آب و هوا، خورشید، حرارت، مواد اسیدی و… می شود. این موارد در لوله برق پی وی سی به دلیل نصب توکار بسیار مهم و قابل تعمل است.

انواع لوله برق پی وی سی

امروزه تجهیزات برق کشی ساختمان در جنس و موارد مختلف تولید گشته تا نیاز خریداران را با توجه به نوع ساختشان تامین نماید. این موارد مختلف پارامترهای گوناگونی همچون قیمت، جنس، نوع استقامت محیطی، گواهی نامه استانداردهای داخلی و جهانی، سایز اجناس و… را بطور کلی دربر می گیرد.

این معقوله در رابطه با لوله برق پی وی سی نسوز نیز صدق می نماید. قیمت لوله برق پی وی سی با توجه به بخشی از پارامترهای فوق مشخص می گردد. اولین و مهمترین تقسیم بندی این نوع کالای برقی شامل: لوله upvc خم سرد و لوله pvc خم گرم بوده، که ماهیت هردو آنها مقاومت حرارتی و نسوز بودن است.

قیمت لوله برق پی وی سی نسوز

لازم است بدانیم که نمونه لوله برق پی وی سی ، لوله خرطومی نسوز گه از مواد pvc تولید شده را دربر می گیرد!

امیرعلی میر

سپانو پلیمر سمنان s*p*s

کارخانه سپانو پلیمر سمنان کلیه محصولات خود را چه در بخش فاضلابی و چه لوله برق نسوز طبق فرمولاسیون استاندارد بین المللی تولید می نماید. همچنین گستره تولیدات لوله و اتصالات در نوع خم سرد و خم گرم باز می باشد. محصولات این واحد تولیدی در دو رنگ سفید و آبی روشن ارائه می گردد.

اصلی ترین ویژگی لوله برق پی وی سی نسوز سازند سمنان قیمت مناسب در برابر کیفیت بالا می باشد. همچنین به دلیل استفاده از مواد پی وی سی PVC به عنوان ماده اولیه خصلت ضدحریق را دارا می باشد. همچنانکه مقاومت در برابر اسیدها و مواد شیمیایی مضر را در محصولات خود بدست می آورد.

لوله پی وی سی برق سپانو

مدول الاستیسیته و انعطاف پذیری بالا که در راحتی نصب، افزایش سرعت در اجراء و کاهش تلفات لوله دعیل بوده یکی دیگر از ویژگی های لوله پی وی سی برق در 2 نوع خم سرد و خم گرم می باشد!

قیمت لوله برق پی وی سی نسوز کارخانه سازند پلیمر سمنان با برند سپانو پلیمر در دو مدل upvc و pvc به برقکاران ارائه می گردد. این کارخانه فعالیت خود را در سال 1388 آغاز نموده و با چهار خط تولید مشغول است. کیفیت محصولات این واحد به نسب قیمت آن مناسب بوده و صرفه اقتصادی بالایی دارد.

یکی از ویژگی های مهم گروه تولیدی سازند پلیمر سمنان با نشان تجاری سپانو S*P*S، ارائه دو مدل لوله خم سرد نسوز سازند و خم گرم برق می باشد. این کارخانه در شهر سمنان و شهرک صنعتی سمنان واقع شده است. یکی از اعتبارات این مجوعه حضور در قطب پی وی سی PVC ایران بوده و تجارب سایرین را بکار گرفته است.

ویژگی لوله برق پی وی سی

در واقع اصلی ترین ویژگی که لوله پی وی سی برق دارد، خاصیت مقاومت حرارتی آن است. بدین معنا که به هنگام قرار گیری مقابل حرارت بالا و یا آتش سوزی مقاوم است. مقاومت در برابر آتش سوزی را به معنی غیر اشتعال پذیری آن می توان تشریح نمود. یعنی هنگام بروز حریق در هرسازه این نوع لوله pvc مشتعل نمی گردد.

اگر بخواهیم به سایر ویژگی لوله برق پی وی سی بپردازیم؛ مواردی چون: مقاومت در برابر فرسایشها و اسیدها، خاصیت ضد خوردگی و خورد شوندگی، انعطاف بسیار بالا، وزن پایین که امروزه در مبحث ساختمان سازی بسیار مهم بوده، قیمت ارزان، نصب آسان و سریع، تحمل فشار بالا، رعایت مبانی استاندارد و سایر موارد پرداخت.

بایگانی‌ها

اقلام لوله برق را ثبت کنید

تا پیش فاکتور ارسال کنم